שעה בריו דה ז'נרו, ברזיל:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בריו דה ז'נרו, ברזיל

מידע בדף זה:

ברזיל - דגל הלאום:

ברזיל - דגל ריו דה ז'נרו היא עיר בברזיל. דגל הלאום של ברזיל מופיע בצד.

תמונות מריו דה ז'נרו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בריו דה ז'נרו:
תמונות מריו דה ז'נרו

מיקומה של ריו דה ז'נרו

המיקום הגאוגרפי של העיר ריו דה ז'נרו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ריו דה ז'נרו:
מיקומה של ריו דה ז'נרו22°54′30″S 43°11′47″W

השעה בריו דה ז'נרו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בריו דה ז'נרו לשפות הבאות:

ריו דה ז'נרו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ריו דה ז'נרו (ברזיל) הינו GMT-3
 • שעון ישראל ריו דה ז'נרו:השעון של ריו דה ז'נרו מאחר את שעון ישראל ב-6 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וריו דה ז'נרו (ברזיל). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וריו דה ז'נרו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ריו דה ז'נרו או שעון ישראל ברזיל (זמן ישראל ריו דה ז'נרו)

שעה בריו דה ז'נרו, ברזיל:

מה השעה בריו דה ז'נרו? | שעה בריו דה ז'נרו | שעון מקומי בריו דה ז'נרו | זמן בריו דה ז'נרו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
17:06:17

מידע על העיר ריו דה ז'נרו בברזיל:

ריוּ דה ז'ניירוּ (בפורטוגזית: Rio de Janeiro, בהגייה מקומית: [ˈhiw dʒi ʒʌˈnejɾu]), המוכרת גם כריו בקיצור, היא בירתה של מדינת ריו דה ז'ניירו אשר בברזיל. היא שוכנת באזור הדרום-מזרחי של ברזיל, על שפת האוקיינוס האטלנטי, בחלק הדרומי של האזור הטרופי.
ריו היא היעד התיירותי העיקרי במחצית הדרומית של כדור הארץ. היא המטרופולין השני בברזיל (אחרי סאו פאולו) מבחינת גודל אוכלוסייתה, חשיבותה הכלכלית, המסחרית והעסקית, ופעילותה התרבותית. היא עיר הנמל הגדולה בברזיל. עם למעלה מ-6.3 מיליון תושבים, היא העיר השישית בגודלה באמריקה[1] וה-26 בעולם.
ריו היא העיר הברזילאית הידועה ביותר מחוץ לברזיל בשל אטרקציות מפורסמות בה, כגון חופי קופקבנה ואיפנמה, הר קורקובדו עליו שוכן פסל ישו הגואל (אשר הוכרז כאחד משבעת פלאי תבל החדשים), הרכבל של הר הסוכר, אצטדיון המרקנה, מפרץ הגואנברה, ומצעד בתי הספר לסמבה הנערך בזמן הקרנבל. היא נבחרה לארח את שלבי הגמר של מונדיאל 2014, ואת אולימפיאדת 2016. תושבי העיר מכנים אותה לעיתים קרובות "העיר המופלאה" (Cidade Maravilhosa) בשל יופייה הטבעי, הכולל צוקים מיוערים העולים בתלילות לגבהים של מאות מטרים, איים טרופיים, חופים לבנים, ומפרצים רחבים. הדימוי החיובי של העיר גם כולל את אופי תושביה, הנתפסים כרגועים ושמחים רוב הזמן, גם העניים שביניהם.
כאחת מערי המטרופולין הגדולות בעולם, ריו גם סובלת מבעיות אורבניות רבות. לדימוי החיובי מתווסף פן שלילי, הכולל רמה מסוימת של אלימות בצורת גניבות ושודים מזוינים. בריו, הניגודיות החברתית מורגשת בצורה בוטה, כאשר שכונות עוני (ה"פבלות" - favelas) שוכנות לצד בנייני עשירים מפוארים.
ריו הייתה בירת ברזיל בין 1763 ו-1960. משמעות השם ריו דה ז'ניירו היא "נהר של ינואר" (בפורטוגזית החודש ינואר נהגה "ז'ניירו"). יליד ריו מכונה "קאריוקה" (carioca), מילה בשפת הטופי-גוארני שמשמעותה "בית האיש הלבן". בשנת 2012 הוכרז שטח של כ-72.5 קמ"ר בעיר, כאתר מורשת עולמית.

מה השעה בריו דה ז'נרו - מידע:

דף מידע זה אודות ריו דה ז'נרו בברזיל נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בריו דה ז'נרו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בריו דה ז'נרו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בריו דה ז'נרו, לפי שעון ריו דה ז'נרו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ריו דה ז'נרו וזמן ריו דה ז'נרו או שעון ברזיל. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ריו דה ז'נרו עכשיו וגם את שעון ריו דה ז'נרו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ריו דה ז'נרו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בריו דה ז'נרו?
 • מה הזמן בריו דה ז'נרו?
 • מהי השעה המקומית בריו דה ז'נרו?
 • זמן המקומי בריו דה ז'נרו
 • ריו דה ז'נרו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ריו דה ז'נרו?
 • שעה בריו דה ז'נרו - מהי?
 • זמן ריו דה ז'נרו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בריו דה ז'נרו וכן זמן נוכחי בריו דה ז'נרו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ריו דה ז'נרו מדויק. שעון ריו דה ז'נרו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בריו דה ז'נרו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.