שעה בסנט ג'ון, קנדה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסנט ג'ון, קנדה

מידע בדף זה:

קנדה - דגל הלאום:

קנדה - דגל סנט ג'ון היא עיר בקנדה. דגל הלאום של קנדה מופיע בצד.

תמונות מסנט ג'ון

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסנט ג'ון:
תמונות מסנט ג'ון

מיקומה של סנט ג'ון

המיקום הגאוגרפי של העיר סנט ג'ון עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סנט ג'ון:
מיקומה של סנט ג'ון47°34′3″N 52°42′26″W

השעה בסנט ג'ון - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסנט ג'ון לשפות הבאות:

סנט ג'ון - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סנט ג'ון (קנדה) הינו GMT-2.5
 • שעון ישראל סנט ג'ון:השעון של סנט ג'ון מאחר את שעון ישראל ב-5.5 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסנט ג'ון (קנדה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסנט ג'ון.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סנט ג'ון או שעון ישראל קנדה (זמן ישראל סנט ג'ון)

שעה בסנט ג'ון, קנדה:

מה השעה בסנט ג'ון? | שעה בסנט ג'ון | שעון מקומי בסנט ג'ון | זמן בסנט ג'ון

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
17:54:54

מידע על העיר סנט ג'ון בקנדה:

סר ג'ון ויליאם אלקוק (באנגלית: John William Alcock; 5 בנובמבר 1892 - 18 בדצמבר 1919), טייס בריטי.
היה קפטן בחיל האוויר המלכותי של בריטניה, ויחד עם הנווט סגן ארתור בראון הטיס את הטיסה המלאה הראשונה מעל האוקיינוס האטלנטי, מהאי ניופאונדלנד שבקנדה לקונמרה שבאירלנד.
השניים עזבו את שדה התעופה 'סנט ג'ון' ב-14 ביוני 1919 בשעה 13:45 ונחתו בדריגימלה בוג שבאירלנד 16 שעות ו-12 דקות מאוחר יותר, לאחר שטסו 3186 ק"מ. הטיסה נעשתה במפציץ 'ויקרס ווימי' משודרג וזכתה בפרס 10,000 הפאונד שהציע העיתון דיילי מייל שבלונדון.
אלקוק נולד ב-1892 בסימור, אולד טרפורד, אנגליה. הוא גילה עניין בתעופה לראשונה בגיל 17, ובמהלך מלחמת העולם הראשונה הפך לטייס מנוסה, אם כי הופל במהלך מבצע הפצצות ונלקח בשבי בטורקיה. אחרי המלחמה אלקוק רצה להמשיך את קריירת הטיסה שלו, וקיבל על עצמו את האתגר של הדיילי מייל.
מספר ימים אחרי הטיסה העניק המלך ג'ורג' החמישי תואר אבירות לשני הטייסים.
אלקוק נכח בהצגת מטוסו המשוקם (לאחר שנהרס במהלך הנחיתה) ב-15 בדצמבר במוזיאון המדע שבלונדון. שלושה ימים מאוחר יותר הוא טס במטוס ויקרס מדגם חדש, אל התערוכה האווירית בפריז, הראשונה אחרי מלחמת העולם הראשונה. במהלך טיסתו לתערוכה פגעה, בשל הערפל, כנף המטוס בעץ והוא התרסק ליד רואן שבנורמנדי. הוא מת לפני שהגיעה עזרה רפואית.

מה השעה בסנט ג'ון - מידע:

דף מידע זה אודות סנט ג'ון בקנדה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסנט ג'ון. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסנט ג'ון תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסנט ג'ון, לפי שעון סנט ג'ון. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סנט ג'ון וזמן סנט ג'ון או שעון קנדה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סנט ג'ון עכשיו וגם את שעון סנט ג'ון כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סנט ג'ון עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסנט ג'ון?
 • מה הזמן בסנט ג'ון?
 • מהי השעה המקומית בסנט ג'ון?
 • זמן המקומי בסנט ג'ון
 • סנט ג'ון - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סנט ג'ון?
 • שעה בסנט ג'ון - מהי?
 • זמן סנט ג'ון - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסנט ג'ון וכן זמן נוכחי בסנט ג'ון. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סנט ג'ון מדויק. שעון סנט ג'ון המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסנט ג'ון. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.