שעה בג'נבה, שווייץ:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בג'נבה, שווייץ

מידע בדף זה:

שווייץ - דגל הלאום:

שווייץ - דגל ג'נבה היא עיר בשווייץ. דגל הלאום של שווייץ מופיע בצד.

תמונות מג'נבה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בג'נבה:
תמונות מג'נבה

מיקומה של ג'נבה

המיקום הגאוגרפי של העיר ג'נבה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ג'נבה:
מיקומה של ג'נבה46°12′N 6°09′E

השעה בג'נבה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בג'נבה לשפות הבאות:

ג'נבה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ג'נבה (שווייץ) הינו GMT+2
 • שעון ישראל ג'נבה:השעון של ג'נבה מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וג'נבה (שווייץ). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וג'נבה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ג'נבה או שעון ישראל שווייץ (זמן ישראל ג'נבה)

שעה בג'נבה, שווייץ:

מה השעה בג'נבה? | שעה בג'נבה | שעון מקומי בג'נבה | זמן בג'נבה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
0:56:15

מידע על העיר ג'נבה בשווייץ:

זֵ'נֵבָה (על פי כללי התעתיק של האקדמיה ללשון יש לכתוב: זֵ'נֵוָה או ז'נבה[1]; בצרפתית: Genève, בגרמנית: Genf, באיטלקית: Ginevra, ברומאנש: Genevra) היא עיר הבירה של קנטון ז'נבה בדרום מערב שווייץ. העיר שוכנת בקצה המערבי של אגם ז'נבה (Lac Léman), במקום מוצאו של נהר הרוֹן, על גבול צרפת. ז'נבה היא מרכז תיירותי, כלכלי ודיפלומטי חשוב, והיא השנייה באוכלוסייתה בשווייץ (אחרי ציריך), והעיר הגדולה באזור רומנדי, האזור דובר הצרפתית בשווייץ.
כיום מתגוררים בעיר ז'נבה כ־185 אלף תושבים. במטרופולין כולו מתגוררים כ-812,000 תושבים, רובם בשטח שווייץ ומיעוטם בצרפת הסמוכה.
ז'נבה היא מקום מושבו השני של ארגון האומות המאוחדות, ומושבם של מספר סוכנויות נוספות של האו"ם. מלבד אלו שוכנים בה ארגונים ומוסדות בינלאומיים רבים, ביניהם הנציבות לענייני הפליטים, ארגון הבריאות העולמי, ארגון הסחר העולמי, המרכז האירופאי למחקר גרעיני – CERN וארגון הצלב האדום הבינלאומי.
ז'נבה מופיעה דרך קבע בצמרת רשימות המדרגות ערים על פי רמת איכות החיים מחד ורמת יוקר המחיה מאידך, ונחשבת לאחת הערים היפות והנקיות בעולם. העיר היא היעד המתויר ביותר בשווייץ, וידועה בתעשיות השעונים, התכשיטים וההייטק שלה. כמו כן מהווה העיר מרכז פיננסי חשוב, בעיקר בתחומי הבנקאות והסחר הבינלאומי.

מה השעה בג'נבה - מידע:

דף מידע זה אודות ג'נבה בשווייץ נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בג'נבה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בג'נבה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בג'נבה, לפי שעון ג'נבה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ג'נבה וזמן ג'נבה או שעון שווייץ. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ג'נבה עכשיו וגם את שעון ג'נבה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ג'נבה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בג'נבה?
 • מה הזמן בג'נבה?
 • מהי השעה המקומית בג'נבה?
 • זמן המקומי בג'נבה
 • ג'נבה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ג'נבה?
 • שעה בג'נבה - מהי?
 • זמן ג'נבה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בג'נבה וכן זמן נוכחי בג'נבה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ג'נבה מדויק. שעון ג'נבה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בג'נבה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.