שעה במנצ'סטר, בריטניה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה במנצ'סטר, בריטניה

מידע בדף זה:

בריטניה - דגל הלאום:

בריטניה - דגל מנצ'סטר היא עיר בבריטניה. דגל הלאום של בריטניה מופיע בצד.

תמונות ממנצ'סטר

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר במנצ'סטר:
תמונות ממנצ'סטר

מיקומה של מנצ'סטר

המיקום הגאוגרפי של העיר מנצ'סטר עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של מנצ'סטר:
מיקומה של מנצ'סטר53°28′46″N 2°14′43″W

השעה במנצ'סטר - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה במנצ'סטר לשפות הבאות:

מנצ'סטר - איזור זמן:

 • איזור הזמן של מנצ'סטר (בריטניה) הינו GMT+1
 • שעון ישראל מנצ'סטר:השעון של מנצ'סטר מאחר את שעון ישראל ב-2 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ומנצ'סטר (בריטניה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ומנצ'סטר.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל מנצ'סטר או שעון ישראל בריטניה (זמן ישראל מנצ'סטר)

שעה במנצ'סטר, בריטניה:

מה השעה במנצ'סטר? | שעה במנצ'סטר | שעון מקומי במנצ'סטר | זמן במנצ'סטר

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:11:36

מידע על העיר מנצ'סטר בבריטניה:

מנצ'סטר (באנגלית: Manchester, להאזנה (מידע · עזרה)) היא עיר ורובע מטרופוליטני במחוז מנצ'סטר רבתי שבאנגליה, הממלכה המאוחדת. בשנת 2011 מנתה אוכלוסיית העיר 514,417 תושבים,[1] ודורגה במקום השביעי ברשימת הרשויות המקומיות המאוכלסות ביותר באנגליה. מנצ'סטר שוכנת באחד האזורים המטרופוליטניים הגדולים ביותר בממלכה המאוחדת; במחוז המטרופוליטני מנצ'סטר רבתי יש אוכלוסייה משוערת של 2,682,528 תושבים, באזור האורבני מנצ'סטר רבתי אוכלוסייה של 2,553,379 תושבים,[2] ובאזור האורבני שמסביב למנצ'סטר, השני בממלכה המאוחדת לפי גודל אוכלוסייה, נספרו 2,539,100 תושבים בביקורת הספרים העירונית של 2004.[3]במנצ'סטר ישנה קהילה יהודית גדולה, והיא מהווה את הקהילה היהודית השנייה בגודלה בבריטניה אחרי לונדון.
מנצ'סטר שוכנת בחלק הדרום-מרכזי של צפון מערב אנגליה, וגובלת במישור צ'שייר בדרום ובהרי הפניין בצפון ובמזרח. ההיסטוריה של מנצ'סטר החלה בוויקוס האזרחי שהיה קשור למבצר הרומי ממוקיום, שנבנה בערך בשנת 79 על צוק אבן חול ששכן ליד הצטלבות הנהרות מדלוק ואירוול. חלקיה העיקריים של העיר השתייכו בעבר ללנקשייר, אך אזורים דרומית לנהר מרזי נכללו בשטח של צ'שייר. בימי הביניים הייתה מנצ'סטר עיירה מנוריאליסטית. היא החלה להתרחב בתחילת המאה ה-19 כחלק מתהליך עיור לא מתוכנן שהיה מבוסס על ייצור הטקסטיל בימי המהפכה התעשייתית. תהליך העיור של מנצ'סטר היה מקביל ברובו למהפכה התעשייתית ולתקופה הוויקטוריאנית, והיא הייתה לעיר המתועשת הראשונה בעולם.[4] כתוצאה מפרץ הבנייה של מפעלים בתחילת המאה ה-19 הפכה מנצ'סטר מעיירה מנוריאליסטית לעיירת מפעל ולרובע, וב-1853 הוכרזה כעיר באופן רשמי.
העיר היא חלק מאיגוד של הערים האנגליות הגדולות ביותר, וכיום היא משמשת כמרכז לאמנויות, תקשורת, חינוך גבוה ומסחר, שכולם ביחד גרמו להכרזתה כעיר השנייה של הממלכה המאוחדת בשנת 2002.[5] במשאל שנערך בקרב אנשי עסקים מובילים, שפורסם ב-2006, תוארה מנצ'סטר כמקום הטוב ביותר בממלכה המאוחדת למציאת בית עסק.[6] בדו"ח שהופק על ידי שותפות מנצ'סטר ופורסם ב-2007 נכתב כי מנצ'סטר היא העיר שצמחה בקצב הגבוה ביותר מבחינה כלכלית.[7] ברשימת הערים העולמית של GaWC דורגה העיר כעיר עולם מינורית.[8] מנצ'סטר היא העיר עם מספר התיירים הזרים השלישי בגודלו במדינה, והשנייה מבחינת מספר מבקרים לאחר לונדון.[9] מנצ'סטר אירחה את משחקי חבר העמים הבריטי בשנת 2002, אך פרסומה בתחום הספורט נובע משתי קבוצות הכדורגל המייצגות אותה בפרמייר ליג, מנצ'סטר יונייטד ומנצ'סטר סיטי.

מה השעה במנצ'סטר - מידע:

דף מידע זה אודות מנצ'סטר בבריטניה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה במנצ'סטר. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן במנצ'סטר תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים במנצ'סטר, לפי שעון מנצ'סטר. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון מנצ'סטר וזמן מנצ'סטר או שעון בריטניה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון מנצ'סטר עכשיו וגם את שעון מנצ'סטר כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון מנצ'סטר עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה במנצ'סטר?
 • מה הזמן במנצ'סטר?
 • מהי השעה המקומית במנצ'סטר?
 • זמן המקומי במנצ'סטר
 • מנצ'סטר - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של מנצ'סטר?
 • שעה במנצ'סטר - מהי?
 • זמן מנצ'סטר - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית במנצ'סטר וכן זמן נוכחי במנצ'סטר. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון מנצ'סטר מדויק. שעון מנצ'סטר המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק במנצ'סטר. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.