שעה באבוג'ה, ניגריה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באבוג'ה, ניגריה

מידע בדף זה:

ניגריה - דגל הלאום:

ניגריה - דגל אבוג'ה היא עיר בניגריה. דגל הלאום של ניגריה מופיע בצד.

תמונות מאבוג'ה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באבוג'ה:
תמונות מאבוג'ה

מיקומה של אבוג'ה

המיקום הגאוגרפי של העיר אבוג'ה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אבוג'ה:
מיקומה של אבוג'ה9°4′N 7°29′E

השעה באבוג'ה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באבוג'ה לשפות הבאות:

אבוג'ה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אבוג'ה (ניגריה) הינו GMT+1
 • שעון ישראל אבוג'ה:השעון של אבוג'ה מאחר את שעון ישראל ב-2 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואבוג'ה (ניגריה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואבוג'ה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אבוג'ה או שעון ישראל ניגריה (זמן ישראל אבוג'ה)

שעה באבוג'ה, ניגריה:

מה השעה באבוג'ה? | שעה באבוג'ה | שעון מקומי באבוג'ה | זמן באבוג'ה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
0:12:11

מידע על העיר אבוג'ה בניגריה:

אַבּוּגָ'ה (באנגלית: Abuja) היא עיר הבירה של ניגריה, השוכנת במרכזה של המדינה במחוז הבירה הפדרלי. נכון ל-2012, מונה אוכלוסיית אבוג'ה רבתי כ-3 מיליון תושבים.
העיר נבנתה כעיר מתוכננת בעקבות החלטה ממשלתית משנת 1976, שקבעה כי יש לשנות את מיקום עיר הבירה ולהעביר אותה למרכז המדינה. הוחלט להקים עיר בירה חדשה, שתהיה נייטרלית לאור השסעים הדתיים והמפלגתיים בניגריה, ותהיה בסמיכות לכלל הארץ. לעיר הגיעו תושבים רבים מעיר הבירה הקודמת, לאגוס שסבלה מהתפוצצות אוכלוסין. באותה תקופה הייתה עיר החוף לאגוס בירת המדינה. העיר הוכרזה רשמית כבירה רק ב-12 בדצמבר 1991. תוכנית המתאר של העיר נכתבה בידי האדריכל היפני הנודע קנזו טנגה וצוותו. העיר תוכננה בצורת סהר כדי להדגיש את נאמנות התושבים לאסלאם. רוב הארצות אשר יש להן קשרים דיפלומטיים עם ניגריה העבירו את שגרירויותיהן לעיר זו. בין השאר, ניתן למצוא באבוג'ה את משכן הנשיאות, הפרלמנט הניגרי, בית-המשפט העליון, המסגד הלאומי של ניגריה, המטה האזורי של אופ"ק ונמל תעופה.

מה השעה באבוג'ה - מידע:

דף מידע זה אודות אבוג'ה בניגריה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באבוג'ה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באבוג'ה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באבוג'ה, לפי שעון אבוג'ה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אבוג'ה וזמן אבוג'ה או שעון ניגריה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אבוג'ה עכשיו וגם את שעון אבוג'ה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אבוג'ה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באבוג'ה?
 • מה הזמן באבוג'ה?
 • מהי השעה המקומית באבוג'ה?
 • זמן המקומי באבוג'ה
 • אבוג'ה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אבוג'ה?
 • שעה באבוג'ה - מהי?
 • זמן אבוג'ה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באבוג'ה וכן זמן נוכחי באבוג'ה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אבוג'ה מדויק. שעון אבוג'ה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באבוג'ה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.