שעה בסוצ'י, רוסיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסוצ'י, רוסיה

מידע בדף זה:

רוסיה - דגל הלאום:

רוסיה - דגל סוצ'י היא עיר ברוסיה. דגל הלאום של רוסיה מופיע בצד.

תמונות מסוצ'י

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסוצ'י:
תמונות מסוצ'י

מיקומה של סוצ'י

המיקום הגאוגרפי של העיר סוצ'י עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סוצ'י:
מיקומה של סוצ'י43°35′07″N 39°43′13″E

השעה בסוצ'י - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסוצ'י לשפות הבאות:

סוצ'י - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סוצ'י (רוסיה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל סוצ'י:השעון של סוצ'י זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסוצ'י (רוסיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסוצ'י.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סוצ'י או שעון ישראל רוסיה (זמן ישראל סוצ'י)

שעה בסוצ'י, רוסיה:

מה השעה בסוצ'י? | שעה בסוצ'י | שעון מקומי בסוצ'י | זמן בסוצ'י

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
2:58:30

מידע על העיר סוצ'י ברוסיה:

סוֹצְ'י (רוסית Сочи להאזנה (מידע · עזרה); אדיגית Шъачэ; אבחזית Шəачa; גאורגית სოჭი) היא עיר לחופו של הים השחור, בדרום-מזרחו של מחוז קרסנודאר ברוסיה. לעיר מעמד של חבל עירוני (городской округ) המשתרע על פני 3,502 קמ"ר, הגדול ברוסיה, ואילו השטח הבנוי של העיר גופא משתרע על-פני 176.77 קמ"ר. בשנת 2010 התגוררו בעיר גופא 347,932 איש, ובמטרופולין חיו באותה עת 420,589 נפש.
מקורה של העיר במבצר שהקימו הרוסים לראשונה בשנת 1838. בתקופה הסובייטית היא התבססה כאתר תיירות לחופי הים השחור. העיר ידועה כמרכז לספורט חורף וכנקודת מוצא לאתרי הקווקז המערבי, ובכללם השמורה הביוספרית הלאומית של הקווקז, שהוכרזו כאתרי מורשת עולמית על ידי אונסק"ו בשנת 1999. עוד ידועה העיר בחופיה ובאקלימה הנוח וכן במבנים הסטליניסטיים שהוקמו בה במהלך ימי השלטון הסובייטי.
סוצ'י אירחה את משחקי החורף האולימפיים בשנת 2014, שהביאו לעיר תנופת פיתוח. היא נמנית גם עם הערים שמארחות את משחקי גביע העולם בכדורגל ב-2018, באצטדיון פישט האולימפי שנבנה לקראת אולימפיאדת החורף ומכיל 40,000 מושבים.

מה השעה בסוצ'י - מידע:

דף מידע זה אודות סוצ'י ברוסיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסוצ'י. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסוצ'י תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסוצ'י, לפי שעון סוצ'י. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סוצ'י וזמן סוצ'י או שעון רוסיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סוצ'י עכשיו וגם את שעון סוצ'י כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סוצ'י עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסוצ'י?
 • מה הזמן בסוצ'י?
 • מהי השעה המקומית בסוצ'י?
 • זמן המקומי בסוצ'י
 • סוצ'י - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סוצ'י?
 • שעה בסוצ'י - מהי?
 • זמן סוצ'י - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסוצ'י וכן זמן נוכחי בסוצ'י. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סוצ'י מדויק. שעון סוצ'י המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסוצ'י. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.