שעה בניז'ני נובגורוד, רוסיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בניז'ני נובגורוד, רוסיה

מידע בדף זה:

רוסיה - דגל הלאום:

רוסיה - דגל ניז'ני נובגורוד היא עיר ברוסיה. דגל הלאום של רוסיה מופיע בצד.

תמונות מניז'ני נובגורוד

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בניז'ני נובגורוד:
תמונות מניז'ני נובגורוד

מיקומה של ניז'ני נובגורוד

המיקום הגאוגרפי של העיר ניז'ני נובגורוד עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ניז'ני נובגורוד:
מיקומה של ניז'ני נובגורוד56°19′37″N 44°00′27″E

השעה בניז'ני נובגורוד - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בניז'ני נובגורוד לשפות הבאות:

ניז'ני נובגורוד - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ניז'ני נובגורוד (רוסיה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל ניז'ני נובגורוד:השעון של ניז'ני נובגורוד זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וניז'ני נובגורוד (רוסיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וניז'ני נובגורוד.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ניז'ני נובגורוד או שעון ישראל רוסיה (זמן ישראל ניז'ני נובגורוד)

שעה בניז'ני נובגורוד, רוסיה:

מה השעה בניז'ני נובגורוד? | שעה בניז'ני נובגורוד | שעון מקומי בניז'ני נובגורוד | זמן בניז'ני נובגורוד

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
4:05:22

מידע על העיר ניז'ני נובגורוד ברוסיה:

ניז'ני נובגורוד (רוסית: Нижний Новгород, צ'ובשית: Чулхула) היא עיר ברוסיה על נהר הוולגה במפגשה עם אוקה, מרכז מחוז ניז'ני נובגורוד והאזור הפדרלי של הוולגה. אוכלוסיית העיר מונה כ-1,311,252 (2002), דבר ההופך את העיר לחמישית בגודל אוכלוסייתה ברוסיה אחרי מוסקבה, סנקט פטרבורג, נובוסיבירסק ויקטרינבורג.

מה השעה בניז'ני נובגורוד - מידע:

דף מידע זה אודות ניז'ני נובגורוד ברוסיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בניז'ני נובגורוד. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בניז'ני נובגורוד תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בניז'ני נובגורוד, לפי שעון ניז'ני נובגורוד. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ניז'ני נובגורוד וזמן ניז'ני נובגורוד או שעון רוסיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ניז'ני נובגורוד עכשיו וגם את שעון ניז'ני נובגורוד כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ניז'ני נובגורוד עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בניז'ני נובגורוד?
 • מה הזמן בניז'ני נובגורוד?
 • מהי השעה המקומית בניז'ני נובגורוד?
 • זמן המקומי בניז'ני נובגורוד
 • ניז'ני נובגורוד - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ניז'ני נובגורוד?
 • שעה בניז'ני נובגורוד - מהי?
 • זמן ניז'ני נובגורוד - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בניז'ני נובגורוד וכן זמן נוכחי בניז'ני נובגורוד. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ניז'ני נובגורוד מדויק. שעון ניז'ני נובגורוד המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בניז'ני נובגורוד. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.