שעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי, רוסיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי, רוסיה

מידע בדף זה:

רוסיה - דגל הלאום:

רוסיה - דגל פטרופבלובסק-קמצ'טסקי היא עיר ברוסיה. דגל הלאום של רוסיה מופיע בצד.

תמונות מפטרופבלובסק-קמצ'טסקי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי:
תמונות מפטרופבלובסק-קמצ'טסקי

מיקומה של פטרופבלובסק-קמצ'טסקי

המיקום הגאוגרפי של העיר פטרופבלובסק-קמצ'טסקי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של פטרופבלובסק-קמצ'טסקי:
מיקומה של פטרופבלובסק-קמצ'טסקי53°1′N 158°39′E

השעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי לשפות הבאות:

פטרופבלובסק-קמצ'טסקי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של פטרופבלובסק-קמצ'טסקי (רוסיה) הינו GMT+12
 • שעון ישראל פטרופבלובסק-קמצ'טסקי:השעון של פטרופבלובסק-קמצ'טסקי מקדים את שעון ישראל ב-9 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ופטרופבלובסק-קמצ'טסקי (רוסיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ופטרופבלובסק-קמצ'טסקי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל פטרופבלובסק-קמצ'טסקי או שעון ישראל רוסיה (זמן ישראל פטרופבלובסק-קמצ'טסקי)

שעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי, רוסיה:

מה השעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי? | שעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי | שעון מקומי בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי | זמן בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שישי, 23 בפברואר 2024
7:52:13

מידע על העיר פטרופבלובסק-קמצ'טסקי ברוסיה:

פטרופבלובסק-קמצ'טסקי (ברוסית: Петропавловск Камчатский) היא עיר ברוסיה, בירת חבל מנהלי קמצ'טקה, אשר במזרח הרחוק הרוסי. נמצאת על חצי-האי קמצ'טקה במפרץ אבצ'ין לחוף האוקיינוס השקט. נכון ל-2016, מונה אוכלוסיית העיר כ-180,963 תושבים[1]. העיר נמצאת כ-6,766 קילומטר ממוסקבה.

מה השעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי - מידע:

דף מידע זה אודות פטרופבלובסק-קמצ'טסקי ברוסיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי, לפי שעון פטרופבלובסק-קמצ'טסקי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון פטרופבלובסק-קמצ'טסקי וזמן פטרופבלובסק-קמצ'טסקי או שעון רוסיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון פטרופבלובסק-קמצ'טסקי עכשיו וגם את שעון פטרופבלובסק-קמצ'טסקי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון פטרופבלובסק-קמצ'טסקי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי?
 • מה הזמן בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי?
 • מהי השעה המקומית בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי?
 • זמן המקומי בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי
 • פטרופבלובסק-קמצ'טסקי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של פטרופבלובסק-קמצ'טסקי?
 • שעה בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי - מהי?
 • זמן פטרופבלובסק-קמצ'טסקי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי וכן זמן נוכחי בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון פטרופבלובסק-קמצ'טסקי מדויק. שעון פטרופבלובסק-קמצ'טסקי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בפטרופבלובסק-קמצ'טסקי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.