שעה באנקורג', אלסקה, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באנקורג', אלסקה, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה אנקורג', אלסקה היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מאנקורג', אלסקה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באנקורג', אלסקה:
תמונות מאנקורג', אלסקה

מיקומה של אנקורג', אלסקה

המיקום הגאוגרפי של העיר אנקורג', אלסקה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אנקורג', אלסקה:
מיקומה של אנקורג', אלסקה61°13′6″N 149°53′57″W

השעה באנקורג', אלסקה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באנקורג', אלסקה לשפות הבאות:

אנקורג', אלסקה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אנקורג', אלסקה (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-8
 • שעון ישראל אנקורג', אלסקה:השעון של אנקורג', אלסקה מאחר את שעון ישראל ב-11 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואנקורג', אלסקה (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואנקורג', אלסקה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אנקורג', אלסקה או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל אנקורג', אלסקה)

שעה באנקורג', אלסקה, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה באנקורג', אלסקה? | שעה באנקורג', אלסקה | שעון מקומי באנקורג', אלסקה | זמן באנקורג', אלסקה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
16:55:10

מידע על העיר אנקורג', אלסקה בארצות הברית (ארה"ב):

אַנְקוֹרֵגּ' (באנגלית: Anchorage) היא העיר הגדולה ביותר במדינת אלסקה שבארצות הברית. מספר תושביה הוא כ-291,826 (2010), שהם מעל ל-40 אחוז מתושבי המדינה.

מה השעה באנקורג', אלסקה - מידע:

דף מידע זה אודות אנקורג', אלסקה בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באנקורג', אלסקה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באנקורג', אלסקה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באנקורג', אלסקה, לפי שעון אנקורג', אלסקה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אנקורג', אלסקה וזמן אנקורג', אלסקה או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אנקורג', אלסקה עכשיו וגם את שעון אנקורג', אלסקה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אנקורג', אלסקה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באנקורג', אלסקה?
 • מה הזמן באנקורג', אלסקה?
 • מהי השעה המקומית באנקורג', אלסקה?
 • זמן המקומי באנקורג', אלסקה
 • אנקורג', אלסקה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אנקורג', אלסקה?
 • שעה באנקורג', אלסקה - מהי?
 • זמן אנקורג', אלסקה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באנקורג', אלסקה וכן זמן נוכחי באנקורג', אלסקה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אנקורג', אלסקה מדויק. שעון אנקורג', אלסקה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באנקורג', אלסקה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.