שעה בלוס אנג'לס, ארצות הברית (ארה"ב):

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בלוס אנג'לס, ארצות הברית (ארה"ב)

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה לוס אנג'לס היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות מלוס אנג'לס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בלוס אנג'לס:
תמונות מלוס אנג'לס

מיקומה של לוס אנג'לס

המיקום הגאוגרפי של העיר לוס אנג'לס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של לוס אנג'לס:
מיקומה של לוס אנג'לס34°03′N 118°15′W

השעה בלוס אנג'לס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בלוס אנג'לס לשפות הבאות:

לוס אנג'לס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של לוס אנג'לס (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-7
 • שעון ישראל לוס אנג'לס:השעון של לוס אנג'לס מאחר את שעון ישראל ב-10 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ולוס אנג'לס (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ולוס אנג'לס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל לוס אנג'לס או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל לוס אנג'לס)

שעה בלוס אנג'לס, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה בלוס אנג'לס? | שעה בלוס אנג'לס | שעון מקומי בלוס אנג'לס | זמן בלוס אנג'לס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
13:44:08

מידע על העיר לוס אנג'לס בארצות הברית (ארה"ב):

לוס אנג'לס (מספרדית: Los Angeles, מילולית: המלאכים, ) היא עיר בחופה המערבי של ארצות הברית השוכנת במחוז לוס אנג'לס, בדרום מדינת קליפורניה. זוהי העיר הגדולה ביותר במערב ארצות הברית, והשנייה בגודלה בארצות הברית כולה אחרי ניו יורק. נכון לשנת 2005 מנתה העיר 3.9 מיליון איש, כאשר בשטחה המטרופוליני מתגוררים כ-17.5 מיליון איש. ידועה בכינויה "עיר המלאכים" (City of Angels). לעתים קרובות מוזכרת בשמה המקוצר אל.איי. (.L.A).

מה השעה בלוס אנג'לס - מידע:

דף מידע זה אודות לוס אנג'לס בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בלוס אנג'לס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בלוס אנג'לס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בלוס אנג'לס, לפי שעון לוס אנג'לס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון לוס אנג'לס וזמן לוס אנג'לס או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון לוס אנג'לס עכשיו וגם את שעון לוס אנג'לס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון לוס אנג'לס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בלוס אנג'לס?
 • מה הזמן בלוס אנג'לס?
 • מהי השעה המקומית בלוס אנג'לס?
 • זמן המקומי בלוס אנג'לס
 • לוס אנג'לס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של לוס אנג'לס?
 • שעה בלוס אנג'לס - מהי?
 • זמן לוס אנג'לס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בלוס אנג'לס וכן זמן נוכחי בלוס אנג'לס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון לוס אנג'לס מדויק. שעון לוס אנג'לס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בלוס אנג'לס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.