שעה במיאמי, ארצות הברית (ארה"ב):

מידע בדף זה:

ארצות הברית (ארה"ב) - דגל הלאום:

ארצות הברית (ארה מיאמי היא עיר בארצות הברית (ארה"ב). דגל הלאום של ארצות הברית (ארה"ב) מופיע בצד.

תמונות ממיאמי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר במיאמי:
תמונות ממיאמי

מיקומה של מיאמי

המיקום הגאוגרפי של העיר מיאמי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של מיאמי:
מיקומה של מיאמי25°47′16″N 80°13′27″W

השעה במיאמי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה במיאמי לשפות הבאות:

מיאמי - איזור זמן:

  • איזור הזמן של מיאמי (ארצות הברית (ארה"ב)) הינו GMT-4
  • שעון ישראל מיאמי:השעון של מיאמי מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ומיאמי (ארצות הברית (ארה"ב)). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ומיאמי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל מיאמי או שעון ישראל ארצות הברית (ארה"ב) (זמן ישראל מיאמי)

שעה במיאמי, ארצות הברית (ארה"ב):

מה השעה במיאמי? | שעה במיאמי | שעון מקומי במיאמי | זמן במיאמי

יום שלישי, 24 באפריל 2018
11:53:44

מידע על העיר מיאמי בארצות הברית (ארה"ב):

מיאמי (באנגלית: Miami) היא עיר מרכזית בדרום-מזרחה של מדינת פלורידה שבארצות הברית. היא מושב מחוז מיאמי-דייד. מיאמי היא עיר עולם שבה חיים כ-404,049 איש. היא העיר הגדולה ביותר באזור המטרופוליטני של דרום פלורידה, שהוא האזור המטרופוליטני הגדול ביותר בדרומה של ארצות הברית עם אוכלוסייה של 5.5 מיליון איש. מיאמי והערים המקיפות אותה הן האזור העירוני החמישי בגודלו בכל ארצות הברית. ב-2005 העריך האו"ם שמיאמי היא המצבור העירוני הרביעי בגודלו בארצות הברית, וה-44 בעולם כולו.
חשיבותה של מיאמי היא כמרכז תרבותי וכלכלי ולכן היא עיר עולם. בגלל קשרה הבלשני של מיאמי לצפון, דרום ומרכז אמריקה, וכמו כן לקריביים, מיאמי נחשבת כ"שער של אמריקה". האוכלוסייה הדוברת-ספרדית הגדולה של מיאמי, קושרת אותה קשר כלכלי רחב לאמריקה הלטינית, מה שהופך אותה ואת האזור שמסביבה, למרכז כלכלי בעולם ההיספני.
מיאמי היא גם ביתו של אחד מהנמלים הגדולים ובעלי ההשפעה בארצות הברית, נמל מיאמי. הנמל נקרא לעתים גם "בירת השיט של העולם", ו"שער המשא של אמריקה".

מה השעה במיאמי - מידע:

דף מידע זה אודות מיאמי בארצות הברית (ארה"ב) נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה במיאמי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן במיאמי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים במיאמי, לפי שעון מיאמי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון מיאמי וזמן מיאמי או שעון ארצות הברית (ארה"ב). חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון מיאמי עכשיו וגם את שעון מיאמי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון מיאמי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

  • מה השעה במיאמי?
  • מה הזמן במיאמי?
  • מהי השעה המקומית במיאמי?
  • זמן המקומי במיאמי
  • מיאמי - שעון מקומי
  • מהו איזור זמן של מיאמי?
  • שעה במיאמי - מהי?
  • זמן מיאמי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית במיאמי וכן זמן נוכחי במיאמי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון מיאמי מדויק. שעון מיאמי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק במיאמי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.