שעה בבואנוס איירס, ארגנטינה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בבואנוס איירס, ארגנטינה

מידע בדף זה:

ארגנטינה - דגל הלאום:

ארגנטינה - דגל בואנוס איירס היא עיר בארגנטינה. דגל הלאום של ארגנטינה מופיע בצד.

תמונות מבואנוס איירס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בבואנוס איירס:
תמונות מבואנוס איירס

מיקומה של בואנוס איירס

המיקום הגאוגרפי של העיר בואנוס איירס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של בואנוס איירס:
מיקומה של בואנוס איירס34°36′12″S 58°22′54″W

השעה בבואנוס איירס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בבואנוס איירס לשפות הבאות:

בואנוס איירס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של בואנוס איירס (ארגנטינה) הינו GMT-3
 • שעון ישראל בואנוס איירס:השעון של בואנוס איירס מאחר את שעון ישראל ב-6 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ובואנוס איירס (ארגנטינה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ובואנוס איירס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל בואנוס איירס או שעון ישראל ארגנטינה (זמן ישראל בואנוס איירס)

שעה בבואנוס איירס, ארגנטינה:

מה השעה בבואנוס איירס? | שעה בבואנוס איירס | שעון מקומי בבואנוס איירס | זמן בבואנוס איירס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 16 ביוני 2024
2:38:48

מידע על העיר בואנוס איירס בארגנטינה:

בואנוס איירס (בספרדית: Buenos Aires) היא עיר בירתה של ארגנטינה והעיר הגדולה ביותר בה ומהגדולות בדרום אמריקה. העיר שוכנת לחופי האוקיינוס האטלנטי. מסלולו ושפכו לאוקיינוס של "ריו דה לה פלטה" נמצא בתחומה. נמלה של העיר הינו מהגדולים בעולם, והוא משרת אף את פרגוואי ואורוגוואי שכנותיה של ארגנטינה.
פירוש שמה של העיר: 'אוויר טוב' (בספרדית 'Aire Bueno'), מתייחס, ככל הנראה, לרוחות שסייעו בניווטן הימי של האוניות הספרדיות אשר עגנו בחופיו של האזור.

מה השעה בבואנוס איירס - מידע:

דף מידע זה אודות בואנוס איירס בארגנטינה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בבואנוס איירס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בבואנוס איירס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בבואנוס איירס, לפי שעון בואנוס איירס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון בואנוס איירס וזמן בואנוס איירס או שעון ארגנטינה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון בואנוס איירס עכשיו וגם את שעון בואנוס איירס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון בואנוס איירס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בבואנוס איירס?
 • מה הזמן בבואנוס איירס?
 • מהי השעה המקומית בבואנוס איירס?
 • זמן המקומי בבואנוס איירס
 • בואנוס איירס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של בואנוס איירס?
 • שעה בבואנוס איירס - מהי?
 • זמן בואנוס איירס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בבואנוס איירס וכן זמן נוכחי בבואנוס איירס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון בואנוס איירס מדויק. שעון בואנוס איירס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בבואנוס איירס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.