שעה בזלצבורג, אוסטריה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בזלצבורג, אוסטריה

מידע בדף זה:

אוסטריה - דגל הלאום:

אוסטריה - דגל זלצבורג היא עיר באוסטריה. דגל הלאום של אוסטריה מופיע בצד.

תמונות מזלצבורג

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בזלצבורג:
תמונות מזלצבורג

מיקומה של זלצבורג

המיקום הגאוגרפי של העיר זלצבורג עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של זלצבורג:
מיקומה של זלצבורג47°48′0″N 13°02′0″E

השעה בזלצבורג - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בזלצבורג לשפות הבאות:

זלצבורג - איזור זמן:

 • איזור הזמן של זלצבורג (אוסטריה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל זלצבורג:השעון של זלצבורג מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וזלצבורג (אוסטריה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וזלצבורג.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל זלצבורג או שעון ישראל אוסטריה (זמן ישראל זלצבורג)

שעה בזלצבורג, אוסטריה:

מה השעה בזלצבורג? | שעה בזלצבורג | שעון מקומי בזלצבורג | זמן בזלצבורג

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:59:09

מידע על העיר זלצבורג באוסטריה:

זלצבורג (בגרמנית: Salzburg (מידע · עזרה), בווארית: Soizburg) היא העיר הרביעית בגודלה באוסטריה. זוהי עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר במדינת זלצבורג, הנמצאת במרחק קילומטרים בודדים מהגבול של אוסטריה עם גרמניה, במרחק של כ-150 ק"מ ממזרח למינכן וכ-300 ק"מ ממערב לווינה. למרות גודלה הצנוע (כ-148,000 תושבים) זלצבורג היא בין הערים הידועות והמתוירות ביותר באירופה, ונחשבת לאחת היפות שבה.
העיר, השוכנת בגובה ממוצע של כ-400 מטרים מעל לפני הים, נמצאת למרגלות החלק הצפוני של האלפים. פסגת ההר Untersberg שגובהו 1,972 מטר, נמצאת במרחק מספר קילומטרים ממרכז העיר. מדרום לעיר מורדות האלפים ומצפון לה אזור מישורי. במרכז העיר זורם הנהר זלצך (Salzach) הנשפך אל האין (Inn), אשר בתורו נשפך אל הדנובה.
מבין עריה הגדולות של אוסטריה, זוהי העיר הרב-תרבותית ביותר: כחמישית מתושביה אינם אוסטרים; רוב הזרים הם מטורקיה ומיוגוסלביה. בעיר קיימות שתי אוניברסיטאות ו-3 מכללות, בהן לומדים כ-16,000 סטודנטים, למעלה מעשירית מאוכלוסיית העיר.

מה השעה בזלצבורג - מידע:

דף מידע זה אודות זלצבורג באוסטריה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בזלצבורג. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בזלצבורג תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בזלצבורג, לפי שעון זלצבורג. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון זלצבורג וזמן זלצבורג או שעון אוסטריה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון זלצבורג עכשיו וגם את שעון זלצבורג כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון זלצבורג עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בזלצבורג?
 • מה הזמן בזלצבורג?
 • מהי השעה המקומית בזלצבורג?
 • זמן המקומי בזלצבורג
 • זלצבורג - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של זלצבורג?
 • שעה בזלצבורג - מהי?
 • זמן זלצבורג - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בזלצבורג וכן זמן נוכחי בזלצבורג. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון זלצבורג מדויק. שעון זלצבורג המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בזלצבורג. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.