שעה באליס ספרינגס, אוסטרליה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באליס ספרינגס, אוסטרליה

מידע בדף זה:

אוסטרליה - דגל הלאום:

אוסטרליה - דגל אליס ספרינגס היא עיר באוסטרליה. דגל הלאום של אוסטרליה מופיע בצד.

תמונות מאליס ספרינגס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באליס ספרינגס:
תמונות מאליס ספרינגס

מיקומה של אליס ספרינגס

המיקום הגאוגרפי של העיר אליס ספרינגס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אליס ספרינגס:
מיקומה של אליס ספרינגס23°42′S 133°52′E

השעה באליס ספרינגס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באליס ספרינגס לשפות הבאות:

אליס ספרינגס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אליס ספרינגס (אוסטרליה) הינו GMT+9.5
 • שעון ישראל אליס ספרינגס:השעון של אליס ספרינגס מקדים את שעון ישראל ב-6.5 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואליס ספרינגס (אוסטרליה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואליס ספרינגס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אליס ספרינגס או שעון ישראל אוסטרליה (זמן ישראל אליס ספרינגס)

שעה באליס ספרינגס, אוסטרליה:

מה השעה באליס ספרינגס? | שעה באליס ספרינגס | שעון מקומי באליס ספרינגס | זמן באליס ספרינגס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שישי, 23 בפברואר 2024
6:25:42

מידע על העיר אליס ספרינגס באוסטרליה:

תוכנית קימברלי הייתה יוזמה להתיישבות מסיבית של יהודים בחבל קימברלי שבצפון מדינת מערב אוסטרליה באוסטרליה. התוכנית נהגתה על ידי קבוצת אינטלקטואלים ואנשי עסקים יהודים באירופה החל משנת 1933, לרבות אלברט איינשטיין, בעקבות עלייתו לשלטון של היטלר בגרמניה והתגברות האנטישמיות בכל רחבי היבשת. התוכנית היוותה בסיס לפולמוס בעיתונות ובממשל באוסטרליה, ועוררה התנגדות ניכרת בשל הכוונה ליצור מדינת-לאום יהודית, דוברת עברית או יידיש – השפה הרווחת, באותה תקופה, בקרב היהודים המאוימים באירופה - בשטח גאוגרפי נבדל, בתקופה שבה שאפה אוסטרליה להטמיע את המהגרים אליה במסגרת לאומית-אוסטרלית אחידה. יחד עם זאת, חוגים שונים באוסטרליה, לרבות תנועות פועלים סוציאליסטיות, תמכו בהקמת בית לאומי ליהודים בקימברלי, מסיבות דתיות, הומניטריות וכלכליות.

מה השעה באליס ספרינגס - מידע:

דף מידע זה אודות אליס ספרינגס באוסטרליה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באליס ספרינגס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באליס ספרינגס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באליס ספרינגס, לפי שעון אליס ספרינגס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אליס ספרינגס וזמן אליס ספרינגס או שעון אוסטרליה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אליס ספרינגס עכשיו וגם את שעון אליס ספרינגס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אליס ספרינגס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באליס ספרינגס?
 • מה הזמן באליס ספרינגס?
 • מהי השעה המקומית באליס ספרינגס?
 • זמן המקומי באליס ספרינגס
 • אליס ספרינגס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אליס ספרינגס?
 • שעה באליס ספרינגס - מהי?
 • זמן אליס ספרינגס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באליס ספרינגס וכן זמן נוכחי באליס ספרינגס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אליס ספרינגס מדויק. שעון אליס ספרינגס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באליס ספרינגס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.