שעה בבורגוס, בולגריה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בבורגוס, בולגריה

מידע בדף זה:

בולגריה - דגל הלאום:

בולגריה - דגל בורגוס היא עיר בבולגריה. דגל הלאום של בולגריה מופיע בצד.

תמונות מבורגוס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בבורגוס:
תמונות מבורגוס

מיקומה של בורגוס

המיקום הגאוגרפי של העיר בורגוס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של בורגוס:
מיקומה של בורגוס42°29′43″N 27°28′18″E

השעה בבורגוס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בבורגוס לשפות הבאות:

בורגוס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של בורגוס (בולגריה) הינו GMT+3
 • שעון ישראל בורגוס:השעון של בורגוס זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ובורגוס (בולגריה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ובורגוס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל בורגוס או שעון ישראל בולגריה (זמן ישראל בורגוס)

שעה בבורגוס, בולגריה:

מה השעה בבורגוס? | שעה בבורגוס | שעון מקומי בבורגוס | זמן בבורגוס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:21:04

מידע על העיר בורגוס בבולגריה:

בורגוס (בספרדית: Burgos) היא עיר בצפון ספרד והבירה ההיסטורית של אזור קסטיליה. אוכלוסיית העיר נאמדת בכ-180,000 תושבים וכעשרים אלף תושבים נוספים חיים במטרופולין שלה. היא עיר הבירה של מחוז בורגוס שמהווה חלק מהקהילה האוטונומית קסטיליה ולאון.
חלקים מהעיר, כולל חומותיה המסורתיות, השתמרו מתקופת ימי הביניים. בעיר מצויים אתרים היסטוריים חשובים רבים ובראשם קתדרלת בורגוס, אשר מוגדרת כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו. דמויות היסטוריות חשובות כגון אל סיד מקושרות לתולדות העיר. בהקשר להיסטוריה היהודית, טרם גירוש ספרד התקיימה בעיר קהילה יהודית משגשגת, שממנה יצאו משוררים ומלומדים חשובים כגון ר' מאיר הלוי אבולעפיה. במהלך המאה ה-14 המירו את דתם (לנצרות) שני רבנים חשובים תושבי העיר: הראשון, אבנר מבורגוס, בראשית שנות העשרים (1320) והשני, שלמה הלוי מבורגוס, בראשית שנות התשעים (1390) של אותה מאה. לאחר המרתו נקרא בשם פבלו דה סנטה מריה.
בעיר נמצאת אוניברסיטת בורגוס וכן מוזיאון לאבולוציה של האדם שנפתח בשנת 2010 ומהווה אחד מעשרת המוזיאונים הפופולריים בספרד. בקרבת העיר שוכן שדה תעופה בורגוס, שדה תעופה קטן המיועד בעיקר לטיסות בתוך ספרד.

מה השעה בבורגוס - מידע:

דף מידע זה אודות בורגוס בבולגריה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בבורגוס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בבורגוס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בבורגוס, לפי שעון בורגוס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון בורגוס וזמן בורגוס או שעון בולגריה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון בורגוס עכשיו וגם את שעון בורגוס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון בורגוס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בבורגוס?
 • מה הזמן בבורגוס?
 • מהי השעה המקומית בבורגוס?
 • זמן המקומי בבורגוס
 • בורגוס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של בורגוס?
 • שעה בבורגוס - מהי?
 • זמן בורגוס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בבורגוס וכן זמן נוכחי בבורגוס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון בורגוס מדויק. שעון בורגוס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בבורגוס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.