שעה בברזיליה, ברזיל:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בברזיליה, ברזיל

מידע בדף זה:

ברזיל - דגל הלאום:

ברזיל - דגל ברזיליה היא עיר בברזיל. דגל הלאום של ברזיל מופיע בצד.

תמונות מברזיליה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בברזיליה:
תמונות מברזיליה

מיקומה של ברזיליה

המיקום הגאוגרפי של העיר ברזיליה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ברזיליה:
מיקומה של ברזיליה15°47′38″S 47°52′58″W

השעה בברזיליה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בברזיליה לשפות הבאות:

ברזיליה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ברזיליה (ברזיל) הינו GMT-3
 • שעון ישראל ברזיליה:השעון של ברזיליה מאחר את שעון ישראל ב-6 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וברזיליה (ברזיל). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וברזיליה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ברזיליה או שעון ישראל ברזיל (זמן ישראל ברזיליה)

שעה בברזיליה, ברזיל:

מה השעה בברזיליה? | שעה בברזיליה | שעון מקומי בברזיליה | זמן בברזיליה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
16:36:22

מידע על העיר ברזיליה בברזיל:

ברזיליה (בפורטוגזית: Brasília) היא בירת ברזיל ובירת המחוז הפדרלי של ברזיל. אוכלוסייתה מונה (נכון ל-2011) למעלה מ-2,600,000 תושבים.
ברזיליה ממוקמת על רמה בגובה של 1,070 מטר מעל פני הים, ובמרחק של כ-930 ק"מ מהחוף. ברזיליה היא מקום מושבן של שלוש רשויות השלטון של ברזיל (הרשות השופטת, הרשות המחוקקת, המאוגדת בקונגרס הלאומי בן שני הבתים - "הסנאט" ו"בית הנבחרים", והרשות המבצעת). ברזיליה אינה שייכת לאף מדינה ממדינות ברזיל, כי אם למחוז הפדרלי של ברזיל.
בניגוד לצורת ההתפתחות המקובלת של ערים, ברזיליה היא עיר מתוכננת מראש, היא נבנתה במהלך 41 חודשים החל בשנת 1956, ועד החניכה הרשמית ב-21 באפריל 1960. בניית העיר הוזמנה על ידי נשיא ברזיל באותה העת, ז'וסלינו קוביצ'ק, שהפקיד את מלאכת תכנון העיר בידי האדריכלים לוסיו קוסטה ואוסקר נימאייר.
את כל מרכז העיר ומשרדי הממשלה והתרבות חוצה השדרה הלאומית של ברזיל הנקראת: הציר המונומנטלי (מונומנטל אקסיס) והיא נחשבת לאחד הרחובות הגדולים ביותר בעולם.אונסק"ו הכריזה על ברזיליה כאתר מורשת עולמית.

מה השעה בברזיליה - מידע:

דף מידע זה אודות ברזיליה בברזיל נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בברזיליה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בברזיליה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בברזיליה, לפי שעון ברזיליה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ברזיליה וזמן ברזיליה או שעון ברזיל. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ברזיליה עכשיו וגם את שעון ברזיליה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ברזיליה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בברזיליה?
 • מה הזמן בברזיליה?
 • מהי השעה המקומית בברזיליה?
 • זמן המקומי בברזיליה
 • ברזיליה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ברזיליה?
 • שעה בברזיליה - מהי?
 • זמן ברזיליה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בברזיליה וכן זמן נוכחי בברזיליה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ברזיליה מדויק. שעון ברזיליה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בברזיליה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.