שעה באיקאלואיט, קנדה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באיקאלואיט, קנדה

מידע בדף זה:

קנדה - דגל הלאום:

קנדה - דגל איקאלואיט היא עיר בקנדה. דגל הלאום של קנדה מופיע בצד.

תמונות מאיקאלואיט

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באיקאלואיט:
תמונות מאיקאלואיט

מיקומה של איקאלואיט

המיקום הגאוגרפי של העיר איקאלואיט עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של איקאלואיט:
מיקומה של איקאלואיט63°44′55″N 068°31′11″W

השעה באיקאלואיט - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באיקאלואיט לשפות הבאות:

איקאלואיט - איזור זמן:

 • איזור הזמן של איקאלואיט (קנדה) הינו GMT-4
 • שעון ישראל איקאלואיט:השעון של איקאלואיט מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואיקאלואיט (קנדה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואיקאלואיט.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל איקאלואיט או שעון ישראל קנדה (זמן ישראל איקאלואיט)

שעה באיקאלואיט, קנדה:

מה השעה באיקאלואיט? | שעה באיקאלואיט | שעון מקומי באיקאלואיט | זמן באיקאלואיט

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
16:41:09

מידע על העיר איקאלואיט בקנדה:

איקאלואיט (באנגלית וצרפתית: Iqaluit, באינוקטיטוט: ᐃᖃᓗᐃᑦ) היא עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר של הטריטוריה הקנדית נונאווט, ארצם של האינואיטים. העיר שוכנת בדרום האי באפין לחופו של מפרץ פרובישר. בהתאם לכך העיר נקראה עד שנת 1987 בשם פרובישר ביי. בעיר מתגוררים כ-6,500 איש ובפרבר שלה אפקס מתגוררים כ-60 משפחות שהם בערך 200 איש. איקאלואיט, הממוקמת כאמור על אי היא עיר הבירה היחידה של טריטוריה בקנדה שלא מחוברת לרשת הכבישים המהירים של המדינה. היא גם עיר הבירה הקטנה ביותר במונחים של אוכלוסייה ושטח והדרך העיקרית להגיע אליה היא באמצעות שדה התעופה איקאלואיט אשר מסוגל לתת שירות לרוב מטוסי הסילון המודרניים. בחלק מעונות השנה ניתן להגיע אל העיר גם בתחבורה ימית.

מה השעה באיקאלואיט - מידע:

דף מידע זה אודות איקאלואיט בקנדה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באיקאלואיט. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באיקאלואיט תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באיקאלואיט, לפי שעון איקאלואיט. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון איקאלואיט וזמן איקאלואיט או שעון קנדה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון איקאלואיט עכשיו וגם את שעון איקאלואיט כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון איקאלואיט עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באיקאלואיט?
 • מה הזמן באיקאלואיט?
 • מהי השעה המקומית באיקאלואיט?
 • זמן המקומי באיקאלואיט
 • איקאלואיט - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של איקאלואיט?
 • שעה באיקאלואיט - מהי?
 • זמן איקאלואיט - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באיקאלואיט וכן זמן נוכחי באיקאלואיט. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון איקאלואיט מדויק. שעון איקאלואיט המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באיקאלואיט. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.