שעה בטורונטו, קנדה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בטורונטו, קנדה

מידע בדף זה:

קנדה - דגל הלאום:

קנדה - דגל טורונטו היא עיר בקנדה. דגל הלאום של קנדה מופיע בצד.

תמונות מטורונטו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בטורונטו:
תמונות מטורונטו

מיקומה של טורונטו

המיקום הגאוגרפי של העיר טורונטו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של טורונטו:
מיקומה של טורונטו43°42′59.72″N 79°20′26.47″W

השעה בטורונטו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בטורונטו לשפות הבאות:

טורונטו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של טורונטו (קנדה) הינו GMT-4
 • שעון ישראל טורונטו:השעון של טורונטו מאחר את שעון ישראל ב-7 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וטורונטו (קנדה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וטורונטו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל טורונטו או שעון ישראל קנדה (זמן ישראל טורונטו)

שעה בטורונטו, קנדה:

מה השעה בטורונטו? | שעה בטורונטו | שעון מקומי בטורונטו | זמן בטורונטו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 16 ביוני 2024
1:09:59

מידע על העיר טורונטו בקנדה:

טורונטו (אנגלית: Toronto, ) היא העיר הגדולה ביותר בקנדה והבירה של פרובינציית אונטריו. אוכלוסיית טורונטו מונה 2,481,494 תושבים (לפי הלשכה הקנדית לסטטיסטיקה 2004), ואילו האוכלוסייה של טורונטו רבתי ((Greater Toronto Area (GTA) היא 5,304,100 תושבים. תושבי טורונטו נקראים "טורונטוניאנים" (Torontonians) (בצרפתית “Torontois”).
טורונטו היא חלק מ"פרסת הזהב" אשר באונטריו, אזור שחיים בו כ-7 מיליון איש. כרבע מאוכלוסיית קנדה מתגוררת ב"פרסת הזהב", וכשישית מכל מקומות העבודה בקנדה נמצאים בתחומי העיר.
טורונטו נחשבת לעיר בינלאומית, ואחת המובילות בין הערים הרב תרבותיות בעולם. היא המרכז הפיננסי וה"מנוע הכלכלי" של קנדה, וכן אחד המרכזים החשובים בה בתחום התרבות, האמנות והרפואה. בינואר 2005, היא תוכננה/עוצבה על ידי ממשלת קנדה מערי בירת תרבות של קנדה. טורונטו היא אחת הערים הבטוחות בצפון אמריקה. מדד הפשעים האלימים בה נמוך מבכל מקום בארצות הברית (U.S. metropolitan area), והוא אחד הנמוכים בקנדה.
בשנת 1998 עברה טורונטו מיזוג מששה מחוזות קודמים ו-Regional Government. ראש העיר הנוכחי הוא דייוויד מילר (David Miller). קודמו, שהיה ראש העיר הראשון של העיר הממוזגת הוא מל לסטמן (Mel Lastman). ראש העיר האחרון שהייתה לפני המיזוג הייתה ברברה הול (Barbara Hall).

מה השעה בטורונטו - מידע:

דף מידע זה אודות טורונטו בקנדה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בטורונטו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בטורונטו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בטורונטו, לפי שעון טורונטו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון טורונטו וזמן טורונטו או שעון קנדה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון טורונטו עכשיו וגם את שעון טורונטו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון טורונטו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בטורונטו?
 • מה הזמן בטורונטו?
 • מהי השעה המקומית בטורונטו?
 • זמן המקומי בטורונטו
 • טורונטו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של טורונטו?
 • שעה בטורונטו - מהי?
 • זמן טורונטו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בטורונטו וכן זמן נוכחי בטורונטו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון טורונטו מדויק. שעון טורונטו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בטורונטו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.