שעה בונקובר, קנדה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בונקובר, קנדה

מידע בדף זה:

קנדה - דגל הלאום:

קנדה - דגל ונקובר היא עיר בקנדה. דגל הלאום של קנדה מופיע בצד.

תמונות מונקובר

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בונקובר:
תמונות מונקובר

מיקומה של ונקובר

המיקום הגאוגרפי של העיר ונקובר עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ונקובר:
מיקומה של ונקובר49°15′N 123°6′W

השעה בונקובר - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בונקובר לשפות הבאות:

ונקובר - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ונקובר (קנדה) הינו GMT-7
 • שעון ישראל ונקובר:השעון של ונקובר מאחר את שעון ישראל ב-10 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וונקובר (קנדה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וונקובר.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ונקובר או שעון ישראל קנדה (זמן ישראל ונקובר)

שעה בונקובר, קנדה:

מה השעה בונקובר? | שעה בונקובר | שעון מקומי בונקובר | זמן בונקובר

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
13:46:53

מידע על העיר ונקובר בקנדה:

וַנְקוּבֶר (באנגלית: Vancouver, ) היא עיר הנמצאת בדרום מערב הפרובינציה קולומביה הבריטית שבקנדה. היא נקראת על שמו של ג'ורג' ונקובר, קצין בצי הבריטי שחקר את האזור בסוף המאה ה-18. לוונקובר אוכלוסייה של 587,891 איש בתוך העיר עצמה בעוד שאוכלוסיית כל המטרופולין היא 2,180,737. המטרופולין של ונקובר הוא הגדול במערב קנדה והשלישי בגודלו במדינה כולה. העיר היא גם הגדולה ביותר בחוף הפסיפי הצפון מערבי והמטרופולין שלה שני בגודלו באותו אזור רק לסיאטל. ונקובר מגוונת מאוד מבחינה אתנית; יותר ממחצית תושביה מדברים שפה אחרת מאנגלית בתור שפת אם.
ונקובר שוכנת בין מצר ג'ורגיה לבין הרי החוף. כלכלתה נסמכת באופן מסורתי על משאביה של קולומביה הבריטית, הכוללים יערות, מכרות, דיג וחקלאות. העיר יושבה בשנות השישים של המאה ה-19 כתוצאה מהגירה מארצות הברית, שנגרמה מהבהלה לזהב של קניון פרייזר, אולם רבים מהמהגרים לא נשארו כשהבהלה הסתיימה. העיר התפתחה במהירות ממנסרה בודדת למרכז מטרופוליני גדול לאחר הגעתה של מסילת הברזל הקנדית-פסיפית ב-1887. נמל ונקובר נעשה משמעותי מבחינה בינלאומית לאחר השלמתה של תעלת פנמה שאפשרה לייצא דגן מערבה. מאז הפך הנמל לעמוס ביותר בקנדה ומייצא סחורה יותר מכל נמל אחר בצפון אמריקה. עם זאת, הכלכלה של העיר נעשתה מגוונת יותר עם השנים. לוונקובר תעשיית תיירות צומחת והיא הפכה למרכז הפקת הקולנוע השלישי בגודלו בצפון אמריקה, אחרי לוס אנג'לס וניו יורק, ואפילו הוענק לה הכינוי "צפון הוליווד". בעת האחרונה צומחת בוונקובר תעשיית היי-טק מפותחת המתרכזת במיוחד בפיתוח משחקי מחשב.
ונקובר נבחרת כל שנה באופן קבוע לאחת משלוש הערים הטובות ביותר למחייה בעולם. בשנת 2007 היא דורגה במקום ה-89 ברשימת הערים היקרות ביותר בעולם מתוך רשימה של 143 ערים גדולות. ובמקום השני בקנדה אחרי טורונטו. העיר גם דורגה במקום השלישי (יחד עם וינה) ברשימת הערים עם איכות החיים הטובה ביותר בעולם, אחרי ציריך וז'נבה.
ונקובר נבחרה לארח את אולימפיאדת החורף בשנת 2010.

מה השעה בונקובר - מידע:

דף מידע זה אודות ונקובר בקנדה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בונקובר. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בונקובר תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בונקובר, לפי שעון ונקובר. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ונקובר וזמן ונקובר או שעון קנדה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ונקובר עכשיו וגם את שעון ונקובר כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ונקובר עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בונקובר?
 • מה הזמן בונקובר?
 • מהי השעה המקומית בונקובר?
 • זמן המקומי בונקובר
 • ונקובר - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ונקובר?
 • שעה בונקובר - מהי?
 • זמן ונקובר - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בונקובר וכן זמן נוכחי בונקובר. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ונקובר מדויק. שעון ונקובר המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בונקובר. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.