שעה בקינשאסה, קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקינשאסה, קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית

מידע בדף זה:

קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית - דגל הלאום:

קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית - דגל קינשאסה היא עיר בקונגו - הרפובליקה הדמוקרטית. דגל הלאום של קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית מופיע בצד.

תמונות מקינשאסה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקינשאסה:
תמונות מקינשאסה

מיקומה של קינשאסה

המיקום הגאוגרפי של העיר קינשאסה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קינשאסה:
מיקומה של קינשאסה4°19′S 15°19′E

השעה בקינשאסה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקינשאסה לשפות הבאות:

קינשאסה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קינשאסה (קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית) הינו GMT+1
 • שעון ישראל קינשאסה:השעון של קינשאסה מאחר את שעון ישראל ב-2 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקינשאסה (קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקינשאסה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קינשאסה או שעון ישראל קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית (זמן ישראל קינשאסה)

שעה בקינשאסה, קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית:

מה השעה בקינשאסה? | שעה בקינשאסה | שעון מקומי בקינשאסה | זמן בקינשאסה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 22 ביולי 2024
2:44:48

מידע על העיר קינשאסה בקונגו - הרפובליקה הדמוקרטית:

הרפובליקה הדמוקרטית של קונגו (בצרפתית: République Démocratique du Congo) (נקראה זאיר בין שנת 1971 לשנת 1997 ולפני כן קונגו הבלגית או קונגו לאופולדוויל) היא מדינה במרכז אפריקה. לעתים היא נקראת "קונגו-קינשאסה" על שם עיר בירתה על מנת להבדילה מהרפובליקה של קונגו או "קונגו-ברזוויל".
המדינה גובלת עם הרפובליקה של קונגו, הרפובליקה המרכז אפריקאית, סודאן, אוגנדה, רואנדה, בורונדי, טנזניה, זמביה, ואנגולה, וכן חוף האוקיינוס האטלנטי.

מה השעה בקינשאסה - מידע:

דף מידע זה אודות קינשאסה בקונגו - הרפובליקה הדמוקרטית נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקינשאסה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקינשאסה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקינשאסה, לפי שעון קינשאסה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קינשאסה וזמן קינשאסה או שעון קונגו - הרפובליקה הדמוקרטית. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קינשאסה עכשיו וגם את שעון קינשאסה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קינשאסה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקינשאסה?
 • מה הזמן בקינשאסה?
 • מהי השעה המקומית בקינשאסה?
 • זמן המקומי בקינשאסה
 • קינשאסה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קינשאסה?
 • שעה בקינשאסה - מהי?
 • זמן קינשאסה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקינשאסה וכן זמן נוכחי בקינשאסה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קינשאסה מדויק. שעון קינשאסה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקינשאסה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.