שעה באיה נאפה, קפריסין:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באיה נאפה, קפריסין

מידע בדף זה:

קפריסין - דגל הלאום:

קפריסין - דגל איה נאפה היא עיר בקפריסין. דגל הלאום של קפריסין מופיע בצד.

תמונות מאיה נאפה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באיה נאפה:
תמונות מאיה נאפה

מיקומה של איה נאפה

המיקום הגאוגרפי של העיר איה נאפה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של איה נאפה:
מיקומה של איה נאפה34°59′N 34°00′E

השעה באיה נאפה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באיה נאפה לשפות הבאות:

איה נאפה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של איה נאפה (קפריסין) הינו GMT+3
 • שעון ישראל איה נאפה:השעון של איה נאפה זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואיה נאפה (קפריסין). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואיה נאפה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל איה נאפה או שעון ישראל קפריסין (זמן ישראל איה נאפה)

שעה באיה נאפה, קפריסין:

מה השעה באיה נאפה? | שעה באיה נאפה | שעון מקומי באיה נאפה | זמן באיה נאפה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
23:07:30

מידע על העיר איה נאפה בקפריסין:

אָיָה נַאפָּה (ביוונית: Αγία Νάπα, בטורקית: Ayia Napa) היא עיירת נופש בדרום מזרח קפריסין. בעברה הייתה כפר דייגים קטן, אך כיום הפכה למוקד תיירות לצעירים, בזכות חופיה היפים. במקום נמצאים פאבים, מועדונים ודיסקוטקים רבים, והיא מאופיינת בחיי לילה תוססים. בנוסף, מהווה המקום מוקד משיכה גם לעוסקים בגלישת רוח וסקי מים.
משמעות השם "איה נאפה" ביוונית הוא "הקדושה של היער", ולמקום מסורת דתית על צייד שמצא במערה נטושה פסל של המדונה. אחד המאפיינים של המקום, הוא השילוב בין הרוח הצעירה והמודרנית של היישוב וסביבתו, לבין ריבוי הכנסיות והאתרים הנחשבים כקדושים לנצרות היוונית אורתודוקסית.
איה נאפה ממוקמת בדרום-מזרח האי קפריסין, מדרום לגבול הרפובליקה הטורקית של צפון קפריסין. בשנת 1974, במהלך הפלישה הטורקית לקפריסין, נמנע כיבושה של איה נאפה, על ידי הצבא הבריטי, בזכות מיקומה הסמוך לדקליה - הבסיס האוטונומי הבריטי. הצבא הטורקי, שכבש את צפון ומזרח האי והגיע עד מבואות איה נאפה, נמנע מלהיכנס לאזורים הבריטיים, מחשש לעימות צבאי עם בריטניה, והותיר את אזור החוף הדרומי המזרחי כחלק מהטריטוריה היוונית של האי.
באיה נאפה מתקיימים שלושה פסטיבלים שנתיים: "הקרנבל הלאומי השנתי" בחודש פברואר, "חג הים" בסוף חודש מאי, ו"פסטיבל היין" בסוף הקיץ.

מה השעה באיה נאפה - מידע:

דף מידע זה אודות איה נאפה בקפריסין נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באיה נאפה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באיה נאפה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באיה נאפה, לפי שעון איה נאפה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון איה נאפה וזמן איה נאפה או שעון קפריסין. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון איה נאפה עכשיו וגם את שעון איה נאפה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון איה נאפה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באיה נאפה?
 • מה הזמן באיה נאפה?
 • מהי השעה המקומית באיה נאפה?
 • זמן המקומי באיה נאפה
 • איה נאפה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של איה נאפה?
 • שעה באיה נאפה - מהי?
 • זמן איה נאפה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באיה נאפה וכן זמן נוכחי באיה נאפה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון איה נאפה מדויק. שעון איה נאפה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באיה נאפה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.