שעה בפרנקפורט, גרמניה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בפרנקפורט, גרמניה

מידע בדף זה:

גרמניה - דגל הלאום:

גרמניה - דגל פרנקפורט היא עיר בגרמניה. דגל הלאום של גרמניה מופיע בצד.

תמונות מפרנקפורט

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בפרנקפורט:
תמונות מפרנקפורט

מיקומה של פרנקפורט

המיקום הגאוגרפי של העיר פרנקפורט עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של פרנקפורט:
מיקומה של פרנקפורט50°7′N 8°41′E

השעה בפרנקפורט - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בפרנקפורט לשפות הבאות:

פרנקפורט - איזור זמן:

 • איזור הזמן של פרנקפורט (גרמניה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל פרנקפורט:השעון של פרנקפורט מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ופרנקפורט (גרמניה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ופרנקפורט.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל פרנקפורט או שעון ישראל גרמניה (זמן ישראל פרנקפורט)

שעה בפרנקפורט, גרמניה:

מה השעה בפרנקפורט? | שעה בפרנקפורט | שעון מקומי בפרנקפורט | זמן בפרנקפורט

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
2:18:00

מידע על העיר פרנקפורט בגרמניה:

פרנקפורט על המייןגרמנית: Frankfurt am Main, להאזנה (מידע · עזרה); בספרות הרבנית: פרַנקפורט דמיין, ובקיצור: פפדַ"ם) היא העיר החמישית בגודלה בגרמניה, עם כ-671 אלף תושבים בשנת 2009.
פרנקפורט היא העיר הגדולה במדינת הסן. היא שוכנת בלבה של גרמניה, על גדות הנהר מיין, יובלו של הריין. פרנקפורט והערים סביבה מהוות את האזור המטרופוליטני (ריין-מיין) השני בגודלו בגרמניה (אחרי חבל הרוהר), עם כ-5.6 מיליון תושבים.
שמה של העיר מבדיל אותה מהעיר הקטנה יותר במזרח, פרנקפורט על האודר.
בעיר נמצאת קתדרלת פרנקפורט, כנסייה גותית ששיחקה תפקיד חשוב בפוליטיקה של האימפריה הרומית הקדושה.
קו הרקיע של העיר ייחודי לגרמניה. התפתחותה כמרכז כלכלי האיצה את בנייתם של גורדי שחקים רבים, ובשנת 2004 עמד מספרם על 366, יותר מכל עיר אחרת בגרמניה. גורדי השחקים, אשר רבים מהם שייכים לבנקים הרבים בעיר, העניקו לעיר את הכינויים "בנקפורט" ו"מיינהטן" (על-שם נהר המיין הזורם בה, והסיומת נלקחה ממנהטן שבניו יורק). עד סיום בניית ארמון הניצחון במוסקבה היה מגדל הקומרצבנק בעיר המגדל הגבוה ביותר באירופה. בפרנקפורט 33 מוזיאונים.
בפרנקפורט נולד גדול סופריה של גרמניה, יוהאן וולפגנג פון גתה, וכן נולדו בעיר החת"ם סופר ואנה פרנק.בדומה לאיבה ההיתולית השוררת בין קלן ודיסלדורף, כזו קיימת גם בין פרנקפורט לבין שכנתה הקטנה (120,000 תושבים) אוֹפְנְבַּך (Offenbach am Main).

מה השעה בפרנקפורט - מידע:

דף מידע זה אודות פרנקפורט בגרמניה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בפרנקפורט. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בפרנקפורט תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בפרנקפורט, לפי שעון פרנקפורט. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון פרנקפורט וזמן פרנקפורט או שעון גרמניה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון פרנקפורט עכשיו וגם את שעון פרנקפורט כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון פרנקפורט עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בפרנקפורט?
 • מה הזמן בפרנקפורט?
 • מהי השעה המקומית בפרנקפורט?
 • זמן המקומי בפרנקפורט
 • פרנקפורט - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של פרנקפורט?
 • שעה בפרנקפורט - מהי?
 • זמן פרנקפורט - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בפרנקפורט וכן זמן נוכחי בפרנקפורט. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון פרנקפורט מדויק. שעון פרנקפורט המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בפרנקפורט. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.