שעה בקיטו, אקוודור:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקיטו, אקוודור

מידע בדף זה:

אקוודור - דגל הלאום:

אקוודור - דגל קיטו היא עיר באקוודור. דגל הלאום של אקוודור מופיע בצד.

תמונות מקיטו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקיטו:
תמונות מקיטו

מיקומה של קיטו

המיקום הגאוגרפי של העיר קיטו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קיטו:
מיקומה של קיטו00°14′S 78°31′W

השעה בקיטו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקיטו לשפות הבאות:

קיטו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קיטו (אקוודור) הינו GMT-5
 • שעון ישראל קיטו:השעון של קיטו מאחר את שעון ישראל ב-8 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקיטו (אקוודור). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקיטו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קיטו או שעון ישראל אקוודור (זמן ישראל קיטו)

שעה בקיטו, אקוודור:

מה השעה בקיטו? | שעה בקיטו | שעון מקומי בקיטו | זמן בקיטו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 25 בפברואר 2024
18:57:05

מידע על העיר קיטו באקוודור:

קיטו (בספרדית: Quito), רשמית סן פרנסיסקו דה קיטו (בספרדית: San Francisco de Quito), היא בירת אקוודור. העיר ממוקמת בצפון-מרכז המדינה, על אגן הניקוז של נהר הגואייאבמבה, ועל גדותיו המזרחיות של הר הפיצ'ינצ'ה, הר געש כבוי בהרי האנדים. נכון לשנת 2005, בעיר מתגוררים כ-1,504,991 תושבים, והיא העיר השנייה בגודלה במדינה מבחינת אוכלוסייה, לאחר גואיאקיל. העיר היא מושב המחוז המטרופוליטני של קיטו, הידוע גם כקנטון קיטו, בו מתגוררים כ-1,842,201 תושבים. כמו כן, העיר היא גם בירתה של פרובינציית פיצ'ינצ'ה. מאז 2008, קיטו היא גם מושבו של מטה איחוד אומות דרום אמריקה.
המקום הגבוה ביותר בעיר הוא הכיכר המרכזית (ספרדית: Plaza de La Independencia or Plaza Grande), שמתנשאת לגובה של כ-2,850 מטרים, דבר שהופך אותה לעיר הבירה השנייה בגובהה בעולם (יש אף המחשיבים אותה כראשונה, שכן לה פאס, בירתה הממשלתית של בוליביה המתנשאת לגובה ש כ-3,640 מטרים אינה הבירה הרשמית אלא העיר סוקרה)

מה השעה בקיטו - מידע:

דף מידע זה אודות קיטו באקוודור נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקיטו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקיטו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקיטו, לפי שעון קיטו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קיטו וזמן קיטו או שעון אקוודור. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קיטו עכשיו וגם את שעון קיטו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קיטו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקיטו?
 • מה הזמן בקיטו?
 • מהי השעה המקומית בקיטו?
 • זמן המקומי בקיטו
 • קיטו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קיטו?
 • שעה בקיטו - מהי?
 • זמן קיטו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקיטו וכן זמן נוכחי בקיטו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קיטו מדויק. שעון קיטו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקיטו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.