שעה בברצלונה, ספרד:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בברצלונה, ספרד

מידע בדף זה:

ספרד - דגל הלאום:

ספרד - דגל ברצלונה היא עיר בספרד. דגל הלאום של ספרד מופיע בצד.

תמונות מברצלונה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בברצלונה:
תמונות מברצלונה

מיקומה של ברצלונה

המיקום הגאוגרפי של העיר ברצלונה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ברצלונה:
מיקומה של ברצלונה41°23′N 2°11′E

השעה בברצלונה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בברצלונה לשפות הבאות:

ברצלונה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ברצלונה (ספרד) הינו GMT+2
 • שעון ישראל ברצלונה:השעון של ברצלונה מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וברצלונה (ספרד). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וברצלונה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ברצלונה או שעון ישראל ספרד (זמן ישראל ברצלונה)

שעה בברצלונה, ספרד:

מה השעה בברצלונה? | שעה בברצלונה | שעון מקומי בברצלונה | זמן בברצלונה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:27:54

מידע על העיר ברצלונה בספרד:

ברצלונה (בקטלאנית ובספרדית: Barcelona; הגייה בקטלאנית: bəɾsəˈɫonə, ברסלונה; הגייה בספרדית: baɾθeˈlona, ברת'לונה) היא בירת הקהילה האוטונומית קטלוניה והעיר המאוכלסת ביותר בה. היא העיר השנייה בגודלה בספרד, ומתגוררים בה (נכון ל-2015) כ-1,604,555 תושבים, וכ-4.7 מיליון תושבים במטרופולין שלה[1] מה שהופך את ברצלונה לאזור השישי המאוכלס ביותר באיחוד האירופי, אחרי פריז, לונדון, מדריד, אזור הרוהר ומילאנו. ברצלונה היא המטרופולין הגדול ביותר על הים התיכון, וממוקמת בין שפכיהם של הליוברגט והבסוס, והיא תחומה במערב ברכס הרי קויסרולה.
בברצלונה, שהיא מרכז כלכלי חשוב, נמצא אחד הנמלים הים-תיכוניים החשובים ביותר באירופה. העיר הוקמה בתקופה הרומית, והפכה לבירת רוזנות ברצלונה. לאחר סיפוחה לכתר אראגון, העיר הפכה לאחת הערים החשובות בממלכה. כיום, ברצלונה היא מרכז תרבותי חשוב, ויעד תיירותי עיקרי בספרד. עבודותיהם האדריכליות של אנטוני גאודי וליואיס דומנק מונטנר בעיר הוכרזו כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. בשנת 1992 התקיימה בעיר אולימפיאדת ברצלונה.
כבירת קטלוניה, העיר היא המרכז הפוליטי בקהילה האוטונומית, ומשמשת מושב הז'נרליטט דה קטלוניהממשלה והפרלמנט) ובית המשפט העליון. כמו כן, העיר היא גם בירת חבל ברצלונס.
בשנת 2009 העיר דורגה במקום השלישי באירופה ואחת הערים המצליחות ביותר, כמותג עירוני[2], באותה השנה הייתה העיר מדורגת רביעית באירופה כהטובה ביותר לעסקים והעיר האירופאית בעלת השיפור המהיר ביותר עם צמיחה של 17% בשנה[3].
מאז 2011 ברצלונה נחשבת לעיר חכמה מובילה באירופה[4].
ברצלונה היא גם מרכז תחבורתי, כאשר נמל ברצלונה הוא אחד מנמלי הים העיקריים של אירופה ונמל הנוסעים העמוס ביותר[5], נמל התעופה אל פראט בו עוברים מעל 40 מיליון נוסעים בשנה[6], רשת כבישים מהירים וקו רכבת מהיר עם חיבור לצרפת וחלקים נוספים באירופה[7].

מה השעה בברצלונה - מידע:

דף מידע זה אודות ברצלונה בספרד נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בברצלונה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בברצלונה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בברצלונה, לפי שעון ברצלונה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ברצלונה וזמן ברצלונה או שעון ספרד. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ברצלונה עכשיו וגם את שעון ברצלונה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ברצלונה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בברצלונה?
 • מה הזמן בברצלונה?
 • מהי השעה המקומית בברצלונה?
 • זמן המקומי בברצלונה
 • ברצלונה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ברצלונה?
 • שעה בברצלונה - מהי?
 • זמן ברצלונה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בברצלונה וכן זמן נוכחי בברצלונה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ברצלונה מדויק. שעון ברצלונה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בברצלונה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.