שעה בפלמה דה מיורקה, ספרד:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בפלמה דה מיורקה, ספרד

מידע בדף זה:

ספרד - דגל הלאום:

ספרד - דגל פלמה דה מיורקה היא עיר בספרד. דגל הלאום של ספרד מופיע בצד.

תמונות מפלמה דה מיורקה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בפלמה דה מיורקה:
תמונות מפלמה דה מיורקה

השעה בפלמה דה מיורקה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בפלמה דה מיורקה לשפות הבאות:

פלמה דה מיורקה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של פלמה דה מיורקה (ספרד) הינו GMT+2
 • שעון ישראל פלמה דה מיורקה:השעון של פלמה דה מיורקה מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ופלמה דה מיורקה (ספרד). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ופלמה דה מיורקה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל פלמה דה מיורקה או שעון ישראל ספרד (זמן ישראל פלמה דה מיורקה)

שעה בפלמה דה מיורקה, ספרד:

מה השעה בפלמה דה מיורקה? | שעה בפלמה דה מיורקה | שעון מקומי בפלמה דה מיורקה | זמן בפלמה דה מיורקה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
2:02:39

מידע על העיר פלמה דה מיורקה בספרד:

פלמה דה מיורקה היא עיר הבירה של הקהילה האוטונומית האיים הבלאריים, השייכת לספרד ונמצאת בצפון מערב הים התיכון, לא הרחק מחופי ספרד. כמו כן היא גם עיר הבירה והעיר הגדולה ביותר באי מיורקה, האי הגדול ביותר בקהילה זו.
העיר נקראה בשמות סיוטאט דה מיורקה (העיר של מיורקה) וסיוטאט (עיר) לפני מלחמת הירושה הספרדית ועדיין קרויה כך על ידי תושבי מיורקה. העיר ממוקמת על חופו הדרומי של האי במפרץ פלמה. בעיר עצמה גרים 401,270 תושבים בעוד באזור האורבני גרים 517,285 תושבים, מה שהופך את האזור האורבני של העיר ל-12 בגודלו בספרד. כמחצית מאוכלוסיית האי מיורקה גרים בבירתו, פלמה. הארמון המריבנטי הוצע על ידי עיריית פלמה לחואן קרלוס הראשון, מלך ספרד, ומאז אנשי המלוכה מבלים את חופשת הקיץ שלהם בפלמה.
העיר ידועה במזג אוויר נוח, בחופי ים ובחיי לילה, המהווים גורמי משיכה לתיירים. מונומנט ידוע בעיר הוא קתדרלת לה סאו הגותית בעלת קמרונות בגובה 44 מטר. נמל התעופה המשרת את העיר הוא נמל התעופה פלמה דה מיורקה, השלישי בגודלו בספרד, המשרת 22 מיליון נוסעים מדי שנה.

מה השעה בפלמה דה מיורקה - מידע:

דף מידע זה אודות פלמה דה מיורקה בספרד נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בפלמה דה מיורקה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בפלמה דה מיורקה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בפלמה דה מיורקה, לפי שעון פלמה דה מיורקה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון פלמה דה מיורקה וזמן פלמה דה מיורקה או שעון ספרד. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון פלמה דה מיורקה עכשיו וגם את שעון פלמה דה מיורקה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון פלמה דה מיורקה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בפלמה דה מיורקה?
 • מה הזמן בפלמה דה מיורקה?
 • מהי השעה המקומית בפלמה דה מיורקה?
 • זמן המקומי בפלמה דה מיורקה
 • פלמה דה מיורקה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של פלמה דה מיורקה?
 • שעה בפלמה דה מיורקה - מהי?
 • זמן פלמה דה מיורקה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בפלמה דה מיורקה וכן זמן נוכחי בפלמה דה מיורקה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון פלמה דה מיורקה מדויק. שעון פלמה דה מיורקה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בפלמה דה מיורקה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.