שעה בסביליה, ספרד:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסביליה, ספרד

מידע בדף זה:

ספרד - דגל הלאום:

ספרד - דגל סביליה היא עיר בספרד. דגל הלאום של ספרד מופיע בצד.

תמונות מסביליה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסביליה:
תמונות מסביליה

מיקומה של סביליה

המיקום הגאוגרפי של העיר סביליה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סביליה:
מיקומה של סביליה37°26′38″N 5°59′13″W

השעה בסביליה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסביליה לשפות הבאות:

סביליה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סביליה (ספרד) הינו GMT+2
 • שעון ישראל סביליה:השעון של סביליה מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסביליה (ספרד). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסביליה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סביליה או שעון ישראל ספרד (זמן ישראל סביליה)

שעה בסביליה, ספרד:

מה השעה בסביליה? | שעה בסביליה | שעון מקומי בסביליה | זמן בסביליה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:11:48

מידע על העיר סביליה בספרד:

סביליה (ספרדית: Sevilla, סֶבִייָה) היא בירת הקהילה האוטונומית אנדלוסיה ופרובינציית סביליה בדרום-מערב ספרד. מספר התושבים של סביליה, נכון לשנת 2015, הוא כ-694,000 והיא העיר הרביעית בגודלה בספרד. מוטו העיר הוא "NO8DO" - שמסמל את המשפט "היא (סביליה) לא עזבה אותי". סביליה משופעת בבניני פאר, חלקם עוד מתקופת השליטים המוסלמים ובין אתריה המפורסמים ניתן למצוא את קתדרלת סביליה והחירלדה, מגדל הפעמונים של הקתדרלה, ארכיון איי הודו, מצודת סביליה ומגדל הזהב. בעיר ישנם מוסדות עתיקים, כמו אוניברסיטה, שהוקמה בשנת 1502 לצד אתרים חדשים, כמו כיכר אספניה, אשר נבנתה בשנת 1929 לקראת היריד האיברו-אמריקני. כיכר אספניה היא דוגמה טובה של האדריכלות המקומית. העיר מתגאה בדמויות ההיסטוריות, שנולדו בה כמו הקיסר טראיאנוס, הצייריים ולסקס ומורילו, אך גם באלה שקבורות בה, כמו כריסטופר קולומבוס. בסביליה התקיימה קהילה יהודית גדולה עד גירוש ספרד.

מה השעה בסביליה - מידע:

דף מידע זה אודות סביליה בספרד נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסביליה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסביליה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסביליה, לפי שעון סביליה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סביליה וזמן סביליה או שעון ספרד. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סביליה עכשיו וגם את שעון סביליה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סביליה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסביליה?
 • מה הזמן בסביליה?
 • מהי השעה המקומית בסביליה?
 • זמן המקומי בסביליה
 • סביליה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סביליה?
 • שעה בסביליה - מהי?
 • זמן סביליה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסביליה וכן זמן נוכחי בסביליה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סביליה מדויק. שעון סביליה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסביליה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.