שעה בולנסיה, ספרד:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בולנסיה, ספרד

מידע בדף זה:

ספרד - דגל הלאום:

ספרד - דגל ולנסיה היא עיר בספרד. דגל הלאום של ספרד מופיע בצד.

תמונות מולנסיה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בולנסיה:
תמונות מולנסיה

מיקומה של ולנסיה

המיקום הגאוגרפי של העיר ולנסיה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ולנסיה:
מיקומה של ולנסיה39°28′00″N 0°22′30″W

השעה בולנסיה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בולנסיה לשפות הבאות:

ולנסיה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ולנסיה (ספרד) הינו GMT+2
 • שעון ישראל ולנסיה:השעון של ולנסיה מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וולנסיה (ספרד). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וולנסיה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל ולנסיה או שעון ישראל ספרד (זמן ישראל ולנסיה)

שעה בולנסיה, ספרד:

מה השעה בולנסיה? | שעה בולנסיה | שעון מקומי בולנסיה | זמן בולנסיה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
23:09:22

מידע על העיר ולנסיה בספרד:

ולנסיה (ולנסית: València, הגייה: [vaˈlensia], הגייה בספרדית: [baˈlenθja]) היא עיר נמל במזרחה של ספרד. היא הבירה והעיר המאוכלסת ביותר בקהילה האוטונומית ולנסיה, העיר השלישית בגודלה בספרד, וה-22 בגודלה באיחוד האירופי, ואוכלוסייתה מונה כ-810,064 תושבים נכון לשנת 2008. מטרופולין העיר מונה בין 1,175,000 ל-1,564,145 תושבים. לעיר מעמד של עיר עולם. נמל ולנסיה הוא הנמל המכולות החמישי העמוס ביותר לחופי הים התיכון.
העיר הוקמה על ידי הרומאים ב-137 לפנה"ס במקום של עיר איברית קדומה סמוך לנהר הטוריה, לחופיו המזרחיים של חצי האי האיברי שתוחמים את מפרץ ולנסיה אשר נקרא על שמה.מרכזה ההיסטורי הוא אחד מהגדולים בספרד. אתרי המורשת הנמצאים בעיר כוללים מונומנטים עתיקים ואתרי תרבות, בהם קתדרלת ולנסיה, מגדלי סרנוס, ומבנה המסחר במשי.בעיר אתרי בילוי ופנאי כמו עיר האמנויות והמדעים, מתחם תרבותי בעל עיצוב ארכיטקטוני ייחודי המשמש למטרות בידור, והמוזיאון לאמנויות יפות בוולנסיה.
בעיר מתקיים מדי שנה ביום יוסף הקדוש פסטיבל בשם פאיאס.
ולנסיה הייתה בירת ספרד הרפובליקנית במהלך מלחמת האזרחים בספרד בין החודשים נובמבר 1936 ואוקטובר 1937.

מה השעה בולנסיה - מידע:

דף מידע זה אודות ולנסיה בספרד נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בולנסיה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בולנסיה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בולנסיה, לפי שעון ולנסיה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ולנסיה וזמן ולנסיה או שעון ספרד. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ולנסיה עכשיו וגם את שעון ולנסיה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ולנסיה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בולנסיה?
 • מה הזמן בולנסיה?
 • מהי השעה המקומית בולנסיה?
 • זמן המקומי בולנסיה
 • ולנסיה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ולנסיה?
 • שעה בולנסיה - מהי?
 • זמן ולנסיה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בולנסיה וכן זמן נוכחי בולנסיה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ולנסיה מדויק. שעון ולנסיה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בולנסיה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.