שעה בסובה, פיג'י:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בסובה, פיג'י

מידע בדף זה:

פיג'י - דגל הלאום:

פיג'י - דגל סובה היא עיר בפיג'י. דגל הלאום של פיג'י מופיע בצד.

תמונות מסובה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בסובה:
תמונות מסובה

מיקומה של סובה

המיקום הגאוגרפי של העיר סובה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של סובה:
מיקומה של סובה18°08′30″S 178°26′31″E

השעה בסובה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בסובה לשפות הבאות:

סובה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של סובה (פיג'י) הינו GMT+12
 • שעון ישראל סובה:השעון של סובה מקדים את שעון ישראל ב-9 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וסובה (פיג'י). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וסובה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל סובה או שעון ישראל פיג'י (זמן ישראל סובה)

שעה בסובה, פיג'י:

מה השעה בסובה? | שעה בסובה | שעון מקומי בסובה | זמן בסובה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 30 במאי 2024
12:54:48

מידע על העיר סובה בפיג'י:

סובה (אנגלית: Suva) היא בירת פיג'י, הממוקמת על חופו הדרום מזרחי של האי ויטי לבו.בעיר מתגוררים כ-77,366 תושבים (נכון לשנת 1996) ובאזור העיר רבתי כ-167,000 תושבים (נכון לשנת 1996).
עם סיפוח פיג'י בידי האימפריה הבריטית בשנת 1874 סובה הפכה לבירתה של פיג'י במקומה של לבוקה, כאשר ההעברה הרשמית נעשתה בשנת 1882. סובה היא המרכז הכלכלי והאדמיניסטרטיבי של פיג'י, בירת מחוז המרכז של פיג'י וכן העיר הגדולה ביותר בדרום מזרח האוקיינוס השקט ("ניו-יורק של הפסיפיק" בפי המקומיים), למעט ערים באוסטרליה וניו זילנד. בעיר נמצאים המוסדות החברתיים והכלכליים המרכזיים של פיג'י. בית הממשלה הממוקם בעיר, ואשר נבנה בשנת 1922 עבור המושל הבריטי, משמש כיום כמגורי נשיא פיג'י.
העיר היא מרבד ססגוני של תרבויות, וניתן לפגוש בה הינדים, פיג'יאנים, אירופאים, מלנזים, פולינזים ואחרים. השפה המדוברת ביותר היא אנגלית, אך גם לשפה ההינדית יש שימוש נרחב.
בעיר שוכנים אוניברסיטת דרום האוקיינוס השקט, בית הספר לרפואה של פיג'י, המכון לטכנולוגיה של פיג'י ועוד.
העיר היא עיר נמל, והנמל תופס חלק מרכזי בקו החוף של העיר. הנמל בעיר הוא המרכזי ביותר במדינה. בשנים האחרונות התרחבו פרווריה כך שנוצר רצף יישובי הגולש מעבר לנפה בה ממוקמת העיר לנפות סמוכות. בניגוד לערים רבות בעולם, סובה לא התפתחה סביב ענף כלכלי אחיד, אלא התפתחה בהדרגה ובאחידות במשך השנים.
העיר היא יחידה מוניציפלית מיוחדת הנשלטת על ידי מועצה בת 20 נציגים המהווה את הרשות המחוקקת של העיר. מועצת העיר נבחרת אחת לשלוש שנים מארבעה מחוזות בחירה.

מה השעה בסובה - מידע:

דף מידע זה אודות סובה בפיג'י נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בסובה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בסובה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בסובה, לפי שעון סובה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון סובה וזמן סובה או שעון פיג'י. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון סובה עכשיו וגם את שעון סובה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון סובה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בסובה?
 • מה הזמן בסובה?
 • מהי השעה המקומית בסובה?
 • זמן המקומי בסובה
 • סובה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של סובה?
 • שעה בסובה - מהי?
 • זמן סובה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בסובה וכן זמן נוכחי בסובה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון סובה מדויק. שעון סובה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בסובה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.