שעה בשאמוני-מון-בלאן, צרפת:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בשאמוני-מון-בלאן, צרפת

מידע בדף זה:

צרפת - דגל הלאום:

צרפת - דגל שאמוני-מון-בלאן היא עיר בצרפת. דגל הלאום של צרפת מופיע בצד.

תמונות משאמוני-מון-בלאן

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בשאמוני-מון-בלאן:
תמונות משאמוני-מון-בלאן

מיקומה של שאמוני-מון-בלאן

המיקום הגאוגרפי של העיר שאמוני-מון-בלאן עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של שאמוני-מון-בלאן:
מיקומה של שאמוני-מון-בלאן45°55′23″N 6°52′11″E

השעה בשאמוני-מון-בלאן - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בשאמוני-מון-בלאן לשפות הבאות:

שאמוני-מון-בלאן - איזור זמן:

 • איזור הזמן של שאמוני-מון-בלאן (צרפת) הינו GMT+2
 • שעון ישראל שאמוני-מון-בלאן:השעון של שאמוני-מון-בלאן מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ושאמוני-מון-בלאן (צרפת). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ושאמוני-מון-בלאן.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל שאמוני-מון-בלאן או שעון ישראל צרפת (זמן ישראל שאמוני-מון-בלאן)

שעה בשאמוני-מון-בלאן, צרפת:

מה השעה בשאמוני-מון-בלאן? | שעה בשאמוני-מון-בלאן | שעון מקומי בשאמוני-מון-בלאן | זמן בשאמוני-מון-בלאן

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:21:52

מידע על העיר שאמוני-מון-בלאן בצרפת:

שאמוני-מון-בלאן (צרפתית: Chamonix-Mont-Blanc) היא עיירת קיט במחוז סבואה עילית (Haute-Savoie) שבחבל אוברן-רון-אלפ, מזרח צרפת. העיירה שוכנת בליבו של עמק שאמוני. בשטח של 245.5 קמ"ר, היא מכסה 16 כפרים (לרבות זה הנושא את שמה) שבהם יחד חיים מעט יותר מ-9,000 תושבים. שאמוני יושבת בסמוך למשולש הגבולות שווייץ-איטליה-צרפת בגובה שנע בין 995 מטר מעל פני הים ל-4,810 מטר, על מורדותיה הצפוניים של האֶגוּי-די-מידי (Aiguille du Midi), פסגה במסיב המון בלאן. צרפת הינה מועד עליה לרגל לכל הקשור לאופנה, ואף קיים מותג שעונים ידוע הנושא את שמה - המותג הצרפתי "מון בלאן" לשעונים אוטומטים.

מה השעה בשאמוני-מון-בלאן - מידע:

דף מידע זה אודות שאמוני-מון-בלאן בצרפת נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בשאמוני-מון-בלאן. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בשאמוני-מון-בלאן תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בשאמוני-מון-בלאן, לפי שעון שאמוני-מון-בלאן. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון שאמוני-מון-בלאן וזמן שאמוני-מון-בלאן או שעון צרפת. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון שאמוני-מון-בלאן עכשיו וגם את שעון שאמוני-מון-בלאן כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון שאמוני-מון-בלאן עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בשאמוני-מון-בלאן?
 • מה הזמן בשאמוני-מון-בלאן?
 • מהי השעה המקומית בשאמוני-מון-בלאן?
 • זמן המקומי בשאמוני-מון-בלאן
 • שאמוני-מון-בלאן - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של שאמוני-מון-בלאן?
 • שעה בשאמוני-מון-בלאן - מהי?
 • זמן שאמוני-מון-בלאן - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בשאמוני-מון-בלאן וכן זמן נוכחי בשאמוני-מון-בלאן. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון שאמוני-מון-בלאן מדויק. שעון שאמוני-מון-בלאן המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בשאמוני-מון-בלאן. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.