שעה במרסיי, צרפת:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה במרסיי, צרפת

מידע בדף זה:

צרפת - דגל הלאום:

צרפת - דגל מרסיי היא עיר בצרפת. דגל הלאום של צרפת מופיע בצד.

תמונות ממרסיי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר במרסיי:
תמונות ממרסיי

מיקומה של מרסיי

המיקום הגאוגרפי של העיר מרסיי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של מרסיי:
מיקומה של מרסיי43°17′47″N 5°22′12″E

השעה במרסיי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה במרסיי לשפות הבאות:

מרסיי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של מרסיי (צרפת) הינו GMT+2
 • שעון ישראל מרסיי:השעון של מרסיי מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ומרסיי (צרפת). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ומרסיי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל מרסיי או שעון ישראל צרפת (זמן ישראל מרסיי)

שעה במרסיי, צרפת:

מה השעה במרסיי? | שעה במרסיי | שעון מקומי במרסיי | זמן במרסיי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
3:14:03

מידע על העיר מרסיי בצרפת:

מָרסיי (בצרפתית: Marseille, באוקסיטנית: Marselha או Marsiho, בעבר: מרסיליה) היא העיר השנייה בגודלה בצרפת, אחרי עיר הבירה פריז. היא נמצאת בדרום-מזרח צרפת, על חוף הים התיכון. מרסיי מהווה עיר בירה לחבל הארץ פרובאנס-אלפ-קוט ד'אזור ולמחוז שפך הרון (Bouches-du-Rhône). נמל מרסיי הוא הנמל המסחרי הגדול ביותר בצרפת ובים התיכון. בעיר עצמה (בשטח 240 קמ"ר) חיים כ-852 אלף תושבים, ובמרסיי רבתי (בשטח 2,830 קמ"ר) חיים כ-1.6 מיליון תושבים.
כלכלת העיר מתבססת על הנמל המסחרי הגדול. בעיר פועלת רכבת תחתית (מטרו), ובסמוך אליה נמצא שדה תעופה בינלאומי.
במרסיי מוצב "גדוד כיבוי האש הימי של מרסיי" (BMPM) - יחידה צבאית של חיל הים הצרפתי, שמתמחה בפעולות כיבוי אש, חילוץ והצלה, רפואה, חירום ומשימות מיוחדות. הגדוד הוקם בשנת 1719, הוגדר כגדוד הגנה של מרסיי בשנת 1816, נקבע כגדוד בן חמש פלוגות בשנת 1838, ומשנת 1962 הוא אחראי גם על הנמל המסחרי ועל שדה התעופה. בגדוד משרתים כ-1,740 חיילים, והוא נמצא תחת פיקוד חיל המצב של מרסיי.
בין ילידי העיר המפורסמים: דזירה קלארי (1777-1860, מלכת שוודיה), אדולף תירז (1797-1877, נשיא צרפת) ושחקן הכדורגל זינדין זידאן (נולד ב-1972).

מה השעה במרסיי - מידע:

דף מידע זה אודות מרסיי בצרפת נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה במרסיי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן במרסיי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים במרסיי, לפי שעון מרסיי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון מרסיי וזמן מרסיי או שעון צרפת. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון מרסיי עכשיו וגם את שעון מרסיי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון מרסיי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה במרסיי?
 • מה הזמן במרסיי?
 • מהי השעה המקומית במרסיי?
 • זמן המקומי במרסיי
 • מרסיי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של מרסיי?
 • שעה במרסיי - מהי?
 • זמן מרסיי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית במרסיי וכן זמן נוכחי במרסיי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון מרסיי מדויק. שעון מרסיי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק במרסיי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.