שעה בפריז, צרפת:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בפריז, צרפת

מידע בדף זה:

צרפת - דגל הלאום:

צרפת - דגל פריז היא עיר בצרפת. דגל הלאום של צרפת מופיע בצד.

תמונות מפריז

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בפריז:
תמונות מפריז

השעה בפריז - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בפריז לשפות הבאות:

פריז - איזור זמן:

 • איזור הזמן של פריז (צרפת) הינו GMT+2
 • שעון ישראל פריז:השעון של פריז מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ופריז (צרפת). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ופריז.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל פריז או שעון ישראל צרפת (זמן ישראל פריז)

שעה בפריז, צרפת:

מה השעה בפריז? | שעה בפריז | שעון מקומי בפריז | זמן בפריז

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:49:23

מידע על העיר פריז בצרפת:

פריז (בצרפתית: Paris) היא בירת צרפת ובירת חבל איל דה פרנס. היא ממוקמת בעיקול של נהר הסן, במרכזו של האגן הפריזאי, בין מפגש נהרות המארן והסן במעלה הזרם ובין האואז והסן במורד הזרם. פריז היא אחת הערים המרכזיות של צרפת ואחד ממוקדי ההשכלה, הדת והכוח הראשיים של אירופה, כבר מאז המאה העשירית. כיום מהווה העיר את מרכז הכלכלה והפיננסים של צרפת, והמרכז הפיננסי השני בגודלו באירופה (אחרי לונדון). פריז נחשבת לסמל התרבות של צרפת ומהווה מוקד משיכה לשלושים מיליון תיירים בקירוב מדי שנה. כמו כן, משמשת הבירה הצרפתית נקודת התכנסות תחבורתית בינלאומית הודות לרשת הרכבות, הכבישים המהירים ומערכת שדות התעופה שלה. מעמדה המרכזי של פריז בצרפת הוא תוצר של התפתחות ארוכה, ששורשיה בעיקר בתקופת השלטון האבסולוטי, ואחריו השלטון היעקוביני המהפכני. התפיסה בבסיס צורת ארגון זו היא צנטרליזם מונרכיסטי ולאחריו רפובליקני, שהעניק לבירה הצרפתית תפקיד מרכזי בהתנהלות המדינה, ונטה לרכז בה את מרבית עוצמתו. פריז היא העיר דוברת הצרפתית הגדולה בעולם. בשנת 2005 עמדה אוכלוסייתה על 2,153,600 תושבים על פי אומדן של הלשכה הארצית לסטטיסטיקה של צרפת (INSEE). יחד עם זאת, באזור המטרופולין (פריז רבתי) התגוררו 12,067,000 תושבים. האזור המטרופוליטני של פריז הוא ה-20 בגודלו בעולם. פריז היא גם אחת משלוש הערים בעלות צפיפות האוכלוסין הגדולה ביותר באירופה, יחד עם לונדון ומוסקבה. שטח העיר ללא יער בולון ויער ונסן הוא 86.928 קמ"ר. בעיר ממוקמים מטות הארגונים אונסק"ו ו-OECD. כמו כן, פריז מהווה מוקד משיכה לאנשי האופנה העולמים והפכה להיות לבירת האופנה העולמית, ואילו המותגים הצרפתיים הינם בעלי שם בעולם כולו. לפריז מגיעים אנשי אופנה רבים לקניות ושופינג של מותגים צרפתים. לעיר ניתן להגיד בטיסות ישירות מנתב"ג או בטיסות קונקשן מערי אירופה השונות, כמו לדוגמה טיסות לצרפת עם קונקשן בקייב. בנוסף לפריז, נהוג להגיע לשופינג בבורדו בצרפת. בורדו נמצאת באותו איזור הזמן עם פריז והשעון של בורדו זהה לשעון פריז).

מה השעה בפריז - מידע:

דף מידע זה אודות פריז בצרפת נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בפריז. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בפריז תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בפריז, לפי שעון פריז. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון פריז וזמן פריז או שעון צרפת. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון פריז עכשיו וגם את שעון פריז כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון פריז עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בפריז?
 • מה הזמן בפריז?
 • מהי השעה המקומית בפריז?
 • זמן המקומי בפריז
 • פריז - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של פריז?
 • שעה בפריז - מהי?
 • זמן פריז - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בפריז וכן זמן נוכחי בפריז. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון פריז מדויק. שעון פריז המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בפריז. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.