שעה בשטרסבורג, צרפת:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בשטרסבורג, צרפת

מידע בדף זה:

צרפת - דגל הלאום:

צרפת - דגל שטרסבורג היא עיר בצרפת. דגל הלאום של צרפת מופיע בצד.

תמונות משטרסבורג

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בשטרסבורג:
תמונות משטרסבורג

מיקומה של שטרסבורג

המיקום הגאוגרפי של העיר שטרסבורג עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של שטרסבורג:
מיקומה של שטרסבורג48°35′N 7°45′E

השעה בשטרסבורג - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בשטרסבורג לשפות הבאות:

שטרסבורג - איזור זמן:

 • איזור הזמן של שטרסבורג (צרפת) הינו GMT+2
 • שעון ישראל שטרסבורג:השעון של שטרסבורג מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ושטרסבורג (צרפת). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ושטרסבורג.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל שטרסבורג או שעון ישראל צרפת (זמן ישראל שטרסבורג)

שעה בשטרסבורג, צרפת:

מה השעה בשטרסבורג? | שעה בשטרסבורג | שעון מקומי בשטרסבורג | זמן בשטרסבורג

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:55:04

מידע על העיר שטרסבורג בצרפת:

שטרסבורג (בצרפתית: Strasbourg - "סְטְרַסְבּוּר"; בגרמנית: Straßburg; באלזסית: Strossburi או Schdroosburi), בירת גראנד אסט שבצפון-מזרח צרפת והעיר הגדולה ביותר בחבל זה, בעלת אוכלוסייה של 272,222 איש בעיר עצמה ו-764,013 במטרופולין שלה, נכון לשנת 2011, והיא העיר השביעית בגודל אוכלוסייתה בצרפת.[1]
שטרסבורג ממוקמת סמוך לגבול צרפת-גרמניה, ופעמים רבות בהיסטוריה עברה העיר משלטון גרמניה לצרפת, דבר שהשפיע רבות על תרבותה. שטרסבורג מהווה כיום מרכז בנייה, הנדסה, רפואה ותקשורת גדול, והיא ידועה בבתיה היפים ואתרי התיירות הפסטורליים שבה. כיום, גרים בעיר גרמנים רבים, וצרפתית וגרמנית שגורות בפי רוב התושבים. מסמל של הסכסוך הגרמני-צרפתי רב השנים הפכה העיר לאחת מהבירות בפועל של האיחוד האירופי (לצד בריסל ולוקסמבורג) ובה שוכנים הפרלמנט האירופי (שמושבו השני בבריסל) ובית הדין האירופי לצדק (כמושב משני, מושבו הראשי נמצא בלוקסמבורג).כמו כן העיר היא מקום מושבה של מועצת אירופה, ארגון בינלאומי הפועל למען שיתוף פעולה בין מדינות אירופה, בייחוד בתחומי זכויות האדם.
הקהילה היהודית בשטרסבורג היא מהעתיקות והידועות באירופה.

מה השעה בשטרסבורג - מידע:

דף מידע זה אודות שטרסבורג בצרפת נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בשטרסבורג. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בשטרסבורג תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בשטרסבורג, לפי שעון שטרסבורג. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון שטרסבורג וזמן שטרסבורג או שעון צרפת. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון שטרסבורג עכשיו וגם את שעון שטרסבורג כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון שטרסבורג עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בשטרסבורג?
 • מה הזמן בשטרסבורג?
 • מהי השעה המקומית בשטרסבורג?
 • זמן המקומי בשטרסבורג
 • שטרסבורג - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של שטרסבורג?
 • שעה בשטרסבורג - מהי?
 • זמן שטרסבורג - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בשטרסבורג וכן זמן נוכחי בשטרסבורג. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון שטרסבורג מדויק. שעון שטרסבורג המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בשטרסבורג. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.