שעה בטולוז, צרפת:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בטולוז, צרפת

מידע בדף זה:

צרפת - דגל הלאום:

צרפת - דגל טולוז היא עיר בצרפת. דגל הלאום של צרפת מופיע בצד.

תמונות מטולוז

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בטולוז:
תמונות מטולוז

מיקומה של טולוז

המיקום הגאוגרפי של העיר טולוז עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של טולוז:
מיקומה של טולוז43°36′16″N 1°26′38″E

השעה בטולוז - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בטולוז לשפות הבאות:

טולוז - איזור זמן:

 • איזור הזמן של טולוז (צרפת) הינו GMT+2
 • שעון ישראל טולוז:השעון של טולוז מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וטולוז (צרפת). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וטולוז.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל טולוז או שעון ישראל צרפת (זמן ישראל טולוז)

שעה בטולוז, צרפת:

מה השעה בטולוז? | שעה בטולוז | שעון מקומי בטולוז | זמן בטולוז

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
20:56:34

מידע על העיר טולוז בצרפת:

טולוז (בצרפתית: Toulouse, להאזנה (מידע · עזרה), אוקסיטנית: Tolosa) היא עיר בת כ-440,000 תושבים בדרום-מערב צרפת. העיר יושבת על גדת נהר הגארון, בחצי הדרך בין האוקיינוס האטלנטי לבין הים התיכון. האזור המטרופוליטני של טולוז הוא השלישי בגודלו בדרום צרפת (לאחר מרסיי וניס), עם אוכלוסייה של קרוב ל-1.1 מיליון תושבים בשנת 2006, והוא אחד מאלה המהירים ביותר בגדילתם באירופה. הוא משמש כביתה של יצרנית המטוסים איירבוס המפתחת מוצרים לתעשיית התעופה וחלל של אירופה .
טולוז היא עיר הבירה של מחוז גארון עילית וחבל אוקסיטניה, החבל הגדול בשטחו בצרפת.
בעיר נפגשת תעלת מידי עם תעלת גארון - חיבור היוצר את תעלת שני הימים, המאפשרת שיט בין האוקיינוס האטלנטי לים התיכון דרך צרפת.
בטולוז אוניברסיטה עתיקה אשר נוסדה בשנת 1229. בעיר לומדים כ-97,000 סטודנטים.
בעיר ממוקמת הנהלת יצרנית המטוסים איירבוס ומפעלה הראשי, ולמעלה מרבע מ-14,150 (נכון ל-2009) עובדי יצרנית המטוסים הם תושבי העיר.

מה השעה בטולוז - מידע:

דף מידע זה אודות טולוז בצרפת נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בטולוז. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בטולוז תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בטולוז, לפי שעון טולוז. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון טולוז וזמן טולוז או שעון צרפת. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון טולוז עכשיו וגם את שעון טולוז כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון טולוז עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בטולוז?
 • מה הזמן בטולוז?
 • מהי השעה המקומית בטולוז?
 • זמן המקומי בטולוז
 • טולוז - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של טולוז?
 • שעה בטולוז - מהי?
 • זמן טולוז - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בטולוז וכן זמן נוכחי בטולוז. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון טולוז מדויק. שעון טולוז המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בטולוז. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.