שעה באדינבורו, בריטניה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באדינבורו, בריטניה

מידע בדף זה:

בריטניה - דגל הלאום:

בריטניה - דגל אדינבורו היא עיר בבריטניה. דגל הלאום של בריטניה מופיע בצד.

תמונות מאדינבורו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באדינבורו:
תמונות מאדינבורו

מיקומה של אדינבורו

המיקום הגאוגרפי של העיר אדינבורו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אדינבורו:
מיקומה של אדינבורו55°56′58″N 3°9′37″W

השעה באדינבורו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באדינבורו לשפות הבאות:

אדינבורו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אדינבורו (בריטניה) הינו GMT+1
 • שעון ישראל אדינבורו:השעון של אדינבורו מאחר את שעון ישראל ב-2 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואדינבורו (בריטניה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואדינבורו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אדינבורו או שעון ישראל בריטניה (זמן ישראל אדינבורו)

שעה באדינבורו, בריטניה:

מה השעה באדינבורו? | שעה באדינבורו | שעון מקומי באדינבורו | זמן באדינבורו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
19:55:34

מידע על העיר אדינבורו בבריטניה:

אדינבורו (אנגלית: Edinburgh, ; גאלית סקוטית: Dùn Èideann - דון אידייאן) היא עיר מרכזית והיסטורית בחוף המזרחי של סקוטלנד, על הגדה הדרומית של מפרץ פורת' (Firth of Forth). היא הייתה בירת סקוטלנד מאז 1492, ומשנת 1999 חזרה להיות בירת האוטונומיה הסקוטית של בריטניה ומקום מושבו של הפרלמנט הסקוטי, שנוסד מחדש.
אדינבורו הייתה אחת מהמרכזים של "תקופת ההשכלה", או הנאורות, בהנהגת האוניברסיטה של אדינבורו. הערים הישנות והחדשות של אדינבורו נרשמו כאתרי מורשת עולמית של אונסק"ו בשנת 1995. במפקד של 2001 היו באדינבורו 448,624 תושבים.
אדינבורו ידועה בפסטיבל השנתי שלה, פסטיבל אדינבורו, שהוא הפסטיבל הגדול ביותר בעולם לאמנויות הבמה, המתקיים במחצית השנייה של אוגוסט, ובמסיבת הרחוב "הוגמניי". העיר העתיקה והעיר החדשה באדינבורו הוכרזו כאתר מורשת עולמית על ידי אונסק"ו בשנת 1995.

מה השעה באדינבורו - מידע:

דף מידע זה אודות אדינבורו בבריטניה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באדינבורו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באדינבורו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באדינבורו, לפי שעון אדינבורו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אדינבורו וזמן אדינבורו או שעון בריטניה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אדינבורו עכשיו וגם את שעון אדינבורו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אדינבורו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באדינבורו?
 • מה הזמן באדינבורו?
 • מהי השעה המקומית באדינבורו?
 • זמן המקומי באדינבורו
 • אדינבורו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אדינבורו?
 • שעה באדינבורו - מהי?
 • זמן אדינבורו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באדינבורו וכן זמן נוכחי באדינבורו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אדינבורו מדויק. שעון אדינבורו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באדינבורו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.