שעה באברטאווה, בריטניה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באברטאווה, בריטניה

מידע בדף זה:

בריטניה - דגל הלאום:

בריטניה - דגל אברטאווה היא עיר בבריטניה. דגל הלאום של בריטניה מופיע בצד.

תמונות מאברטאווה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באברטאווה:
תמונות מאברטאווה

מיקומה של אברטאווה

המיקום הגאוגרפי של העיר אברטאווה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אברטאווה:
מיקומה של אברטאווה51°37′N 3°57′W

השעה באברטאווה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באברטאווה לשפות הבאות:

אברטאווה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אברטאווה (בריטניה) הינו GMT+1
 • שעון ישראל אברטאווה:השעון של אברטאווה מאחר את שעון ישראל ב-2 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואברטאווה (בריטניה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואברטאווה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אברטאווה או שעון ישראל בריטניה (זמן ישראל אברטאווה)

שעה באברטאווה, בריטניה:

מה השעה באברטאווה? | שעה באברטאווה | שעון מקומי באברטאווה | זמן באברטאווה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:43:25

מידע על העיר אברטאווה בבריטניה:

ולשית שייכת לפלג הדרומי, הברטוני, של השפות הקלטיות, ביחד עם קורנית וברטונית. באנגלית נקראת השפה Welsh ובוולשית: Cymraeg (ויילס נקראת בוולשית Cymru). השפה נפוצה במיוחד בכפרים ובאזורי החופים של ויילס, ופחות בערים הגדולות ובפנים המדינה.
כיום בוויילס נעשים מאמצים לשמר את השפה ולהרחיב את תפוצתה. רוב תלמידי בתי-הספר בוויילס מחויבים ללמוד את השפה. כל השלטים הרשמיים בוויילס מופיעים בוולשית ובאנגלית, ודיוני הפרלמנט הוולשי מנוהלים בוולשית. מאז שנת 1982 פועל ערוץ טלוויזיה המשדר בוולשית בלבד.
לכל המקומות בוויילס שם ולשי לצד השם האנגלי. לעתים מדובר בתעתיק שונה לאותו השם, כמו במקרה של קארדיף, בירת ויילס (Cardiff באנגלית, Caerdydd בוולשית), ולעתים בשם שונה לגמרי, כמו במקרה של העיר השנייה בגודלה בוויילס, סוונזי (Swansea), הנקראת אברטאווה (Abertawe) בוולשית.
שמות רבים הנפוצים בעולם דובר האנגלית, מקורם בוולשית: לויד (Lloyd), גווינת' (Gwyneth, בוולשית Gwynedd), גוון (Gwen), דילן (Dylan), אניד (Enid), גלנדה (Glenda), מרווין (Marvin), גלאדיס (Gladys), ריאנה (Rhianna) ואחרים.
האותיות j, k, q, v, x ו-z אינן קיימות בוולשית, חוץ מבכמה מילים מושאלות.

מה השעה באברטאווה - מידע:

דף מידע זה אודות אברטאווה בבריטניה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באברטאווה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באברטאווה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באברטאווה, לפי שעון אברטאווה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אברטאווה וזמן אברטאווה או שעון בריטניה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אברטאווה עכשיו וגם את שעון אברטאווה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אברטאווה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באברטאווה?
 • מה הזמן באברטאווה?
 • מהי השעה המקומית באברטאווה?
 • זמן המקומי באברטאווה
 • אברטאווה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אברטאווה?
 • שעה באברטאווה - מהי?
 • זמן אברטאווה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באברטאווה וכן זמן נוכחי באברטאווה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אברטאווה מדויק. שעון אברטאווה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באברטאווה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.