שעה בטביליסי, גאורגיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בטביליסי, גאורגיה

מידע בדף זה:

גאורגיה - דגל הלאום:

גאורגיה - דגל טביליסי היא עיר בגאורגיה. דגל הלאום של גאורגיה מופיע בצד.

תמונות מטביליסי

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בטביליסי:
תמונות מטביליסי

מיקומה של טביליסי

המיקום הגאוגרפי של העיר טביליסי עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של טביליסי:
מיקומה של טביליסי41°43′N 44°47′E

השעה בטביליסי - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בטביליסי לשפות הבאות:

טביליסי - איזור זמן:

 • איזור הזמן של טביליסי (גאורגיה) הינו GMT+4
 • שעון ישראל טביליסי:השעון של טביליסי מקדים את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וטביליסי (גאורגיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וטביליסי.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל טביליסי או שעון ישראל גאורגיה (זמן ישראל טביליסי)

שעה בטביליסי, גאורגיה:

מה השעה בטביליסי? | שעה בטביליסי | שעון מקומי בטביליסי | זמן בטביליסי

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:41:13

מידע על העיר טביליסי בגאורגיה:

טְבִּילִיסִי (בגאורגית: თბილისი (מידע · עזרה), בתעתיק מדויק מגאורגית לעברית: תבּיליסי) היא העיר הגדולה ביותר ברפובליקה של גאורגיה, ובירתה. היא שוכנת בלב חבל כארתלי שבמזרח גאורגיה על שתי גדותיו של נהר מטקווארי (בשמו הלא-גאורגי - נהר הקורה). העיר מתפרשת על 350 קמ"ר, ומספר תושביה הוא 1,171,200 איש[1], המהווים כ-20% מכלל אוכלוסיית המדינה, או מעל ל-25% בטביליסי רבתי. שטח טביליסי רבתי 726 קמ"ר.
טביליסי היא המרכז התעשייתי, החברתי, הפיננסי והתרבותי החשוב ביותר בגאורגיה. העיר צומחת גם כדרך מעבר לצינור הנפט באקו-טביליסי-ג'ייהאן. היא נמצאת על צומת דרכים בין אירופה לאסיה ושוכנת על אחד מנתיבי דרך המשי ההיסטורית. פעמים רבות הייתה טביליסי מקום המפגש של כוחות ואימפריות מתחרות שונות. ביטוי להיסטוריה של העיר ניתן לראות באדריכלות שלה, משדרות רוסתוולי האוסמניות, דרך מרכז העיר, המאופיין בערב רב של סימטאות צרות, ועד לרובע נאריקלה הימי-ביניימי.
בטביליסי מרוכזים המוסדות העיקריים של המדינה, ובהם: נמל התעופה הראשי של גאורגיה, הבורסה הגאורגית לניירות ערך, האוניברסיטה הראשית של גאורגיה ורוב יתר המוסדות להשכלה גבוהה ולמחקר במדינה, אצטדיוני הכדורגל ומוסדות הספורט הראשיים במדינה וכן שש קבוצות כדורגל, המוזיאון הלאומי הגאורגי, שמאגד את רוב המוזיאונים במדינה, והמוזיאונים הראשיים של גאורגיה.

מה השעה בטביליסי - מידע:

דף מידע זה אודות טביליסי בגאורגיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בטביליסי. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בטביליסי תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בטביליסי, לפי שעון טביליסי. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון טביליסי וזמן טביליסי או שעון גאורגיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון טביליסי עכשיו וגם את שעון טביליסי כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון טביליסי עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בטביליסי?
 • מה הזמן בטביליסי?
 • מהי השעה המקומית בטביליסי?
 • זמן המקומי בטביליסי
 • טביליסי - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של טביליסי?
 • שעה בטביליסי - מהי?
 • זמן טביליסי - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בטביליסי וכן זמן נוכחי בטביליסי. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון טביליסי מדויק. שעון טביליסי המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בטביליסי. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.