שעה באתונה, יוון:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באתונה, יוון

מידע בדף זה:

יוון - דגל הלאום:

יוון - דגל אתונה היא עיר ביוון. דגל הלאום של יוון מופיע בצד.

תמונות מאתונה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באתונה:
תמונות מאתונה

מיקומה של אתונה

המיקום הגאוגרפי של העיר אתונה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אתונה:
מיקומה של אתונה37°58′N 23°43′E

השעה באתונה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באתונה לשפות הבאות:

אתונה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אתונה (יוון) הינו GMT+3
 • שעון ישראל אתונה:השעון של אתונה זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואתונה (יוון). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואתונה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אתונה או שעון ישראל יוון (זמן ישראל אתונה)

שעה באתונה, יוון:

מה השעה באתונה? | שעה באתונה | שעון מקומי באתונה | זמן באתונה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:42:49

מידע על העיר אתונה ביוון:

אתונה (ביוונית: Αθήνα, אַתֶינַא; להאזנה (מידע · עזרה)) היא עיר הבירה של יוון, בירת נפת אתונה (Νομαρχίας Αθηνών) ומחוז אטיקה (Περιφέρειας Αττικής), וכן העיר הגדולה במדינה. מעבר להיותה מרכזה השלטוני של יוון, מהווה אתונה רבתי את מרכזה הכלכלי, הפיננסי, התעשייתי והתרבותי של המדינה.
נכון לשנת 2011, אוכלוסיית העיר מונה 664,000 תושבים, ברצף האורבני מתגוררים כ-3.1 מיליון ובאזור המטרופוליני כ-3.7 מיליון תושבים המהווים יותר משליש מתושבי המדינה. שטחה של העיר עצמה הוא 39 קמ"ר בלבד (להשוואה, שטחה של תל אביב כ-50 קמ"ר), אך הרצף האורבני מגיע ל-412 קמ"ר, ואילו שטח האזור המטרופוליני (מחוז אטיקה כולו) משתרע על פני 2928 קמ"ר.
העיר נקראה ככל הנראה על שם האלה אתנה והיא אחת הערים העתיקות בעולם, כשלזכותה היסטוריה מתועדת בת כ-3,400 שנה. לאתונה העתיקה נודעה השפעה תרבותית ופוליטית ברחבי כל העולם הידוע בעת העתיקה, והיא נחשבת לערש התרבות המערבית ולערש הדמוקרטיה. עקבות גדולתה של העיר ניכרים בה עד עצם היום הזה, במיוחד באקרופוליס השוכן בליבה, והעיר מהווה יעד תיירותי ראשון במעלה.

מה השעה באתונה - מידע:

דף מידע זה אודות אתונה ביוון נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באתונה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באתונה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באתונה, לפי שעון אתונה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אתונה וזמן אתונה או שעון יוון. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אתונה עכשיו וגם את שעון אתונה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אתונה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באתונה?
 • מה הזמן באתונה?
 • מהי השעה המקומית באתונה?
 • זמן המקומי באתונה
 • אתונה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אתונה?
 • שעה באתונה - מהי?
 • זמן אתונה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באתונה וכן זמן נוכחי באתונה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אתונה מדויק. שעון אתונה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באתונה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.