שעה בקורפו, יוון:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בקורפו, יוון

מידע בדף זה:

יוון - דגל הלאום:

יוון - דגל קורפו היא עיר ביוון. דגל הלאום של יוון מופיע בצד.

תמונות מקורפו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בקורפו:
תמונות מקורפו

מיקומה של קורפו

המיקום הגאוגרפי של העיר קורפו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של קורפו:
מיקומה של קורפו39°35′N 19°52′E

השעה בקורפו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בקורפו לשפות הבאות:

קורפו - איזור זמן:

 • איזור הזמן של קורפו (יוון) הינו GMT+3
 • שעון ישראל קורפו:השעון של קורפו זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וקורפו (יוון). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וקורפו.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל קורפו או שעון ישראל יוון (זמן ישראל קורפו)

שעה בקורפו, יוון:

מה השעה בקורפו? | שעה בקורפו | שעון מקומי בקורפו | זמן בקורפו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
2:24:30

מידע על העיר קורפו ביוון:

קוֹרְְפוּ או קֶֶרְקִירָה (ביוונית: Κέρκυρα, בלטינית: Corcyra, באיטלקית: Corfù) הוא אי יווני הנמצא בים היוני, בצמוד לחופים המערבים של אלבניה ויוון. בין האי ליבשת מפריד מצר קורפו - רצועת ים שרוחבה נע בין 3 קילומטר ל-25 קילומטר. האי בכללותו, יחד עם מספר איים קטנים צמודים, מהווה רשות מוניציפלית אחת, השייכת מנהלית ליחידה האזורית קורפו, במחוז האיים היוניים.
שטחו של האי כ-580 קמ"ר, ושטחה של הרשות המוניציפלית, הכוללת גם כמה איים קטנים ליד קורפו, מגיע ל-641 קמ"ר. אוכלוסיית האי, נכון ל-2015, עומדת על כ-130,000 נפשות. האי נחשב לאחד מהיפים באיי יוון. בירת ונמל האי היא העיר קורפו (קרקירה). מקור השם הוא כנראה בשם העיר שהוקמה במקום, קרקירה, אשר שמה נבע מהמילה היוונית (Koryphai) שמשמעותה "ציצית". השם האיטלקי, קורפו, הוא עיוות של השם הביזנטי של האי (Koryphō), גרסה מאוחרת יותר של השם המקורי.

מה השעה בקורפו - מידע:

דף מידע זה אודות קורפו ביוון נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בקורפו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בקורפו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בקורפו, לפי שעון קורפו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון קורפו וזמן קורפו או שעון יוון. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון קורפו עכשיו וגם את שעון קורפו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון קורפו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בקורפו?
 • מה הזמן בקורפו?
 • מהי השעה המקומית בקורפו?
 • זמן המקומי בקורפו
 • קורפו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של קורפו?
 • שעה בקורפו - מהי?
 • זמן קורפו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בקורפו וכן זמן נוכחי בקורפו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון קורפו מדויק. שעון קורפו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בקורפו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.