שעה בהרקליון, כרתים, יוון:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בהרקליון, כרתים, יוון

מידע בדף זה:

יוון - דגל הלאום:

יוון - דגל הרקליון, כרתים היא עיר ביוון. דגל הלאום של יוון מופיע בצד.

תמונות מהרקליון, כרתים

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בהרקליון, כרתים:
תמונות מהרקליון, כרתים

מיקומה של הרקליון, כרתים

המיקום הגאוגרפי של העיר הרקליון, כרתים עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של הרקליון, כרתים:
מיקומה של הרקליון, כרתים35°20′N 25°8′E

השעה בהרקליון, כרתים - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בהרקליון, כרתים לשפות הבאות:

הרקליון, כרתים - איזור זמן:

 • איזור הזמן של הרקליון, כרתים (יוון) הינו GMT+3
 • שעון ישראל הרקליון, כרתים:השעון של הרקליון, כרתים זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל והרקליון, כרתים (יוון). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל והרקליון, כרתים.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל הרקליון, כרתים או שעון ישראל יוון (זמן ישראל הרקליון, כרתים)

שעה בהרקליון, כרתים, יוון:

מה השעה בהרקליון, כרתים? | שעה בהרקליון, כרתים | שעון מקומי בהרקליון, כרתים | זמן בהרקליון, כרתים

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
2:21:44

מידע על העיר הרקליון, כרתים ביוון:

כרתים (ביוונית: Κρήτη, "קְרִיטִי"; בטורקית: Girit) הוא האי החמישי בגודלו מבין איי הים התיכון.
האי כרתים הוא אחד ממחוזות יוון והוא הגדול באיי יוון. אורכו 252 ק"מ ורוחבו 12–60 ק"מ. שטחו 8,300 קמ"ר. ב-2011 מנתה אוכלוסיית האי כ- 623,065 תושבים. כרתים מחולק לארבעה יחידות אזוריות - חאניה (האניה), הרקליון (אירקליון), לסיטי ורת'ימנו. יש משערים כי כרתים היא האי כפתור מקום מוצאם של הפלשתים על פי המקרא.

מה השעה בהרקליון, כרתים - מידע:

דף מידע זה אודות הרקליון, כרתים ביוון נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בהרקליון, כרתים. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בהרקליון, כרתים תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בהרקליון, כרתים, לפי שעון הרקליון, כרתים. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון הרקליון, כרתים וזמן הרקליון, כרתים או שעון יוון. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון הרקליון, כרתים עכשיו וגם את שעון הרקליון, כרתים כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון הרקליון, כרתים עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בהרקליון, כרתים?
 • מה הזמן בהרקליון, כרתים?
 • מהי השעה המקומית בהרקליון, כרתים?
 • זמן המקומי בהרקליון, כרתים
 • הרקליון, כרתים - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של הרקליון, כרתים?
 • שעה בהרקליון, כרתים - מהי?
 • זמן הרקליון, כרתים - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בהרקליון, כרתים וכן זמן נוכחי בהרקליון, כרתים. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון הרקליון, כרתים מדויק. שעון הרקליון, כרתים המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בהרקליון, כרתים. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.