שעה במיקונוס, יוון:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה במיקונוס, יוון

מידע בדף זה:

יוון - דגל הלאום:

יוון - דגל מיקונוס היא עיר ביוון. דגל הלאום של יוון מופיע בצד.

תמונות ממיקונוס

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר במיקונוס:
תמונות ממיקונוס

מיקומה של מיקונוס

המיקום הגאוגרפי של העיר מיקונוס עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של מיקונוס:
מיקומה של מיקונוס37°27′N 25°21′E

השעה במיקונוס - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה במיקונוס לשפות הבאות:

מיקונוס - איזור זמן:

 • איזור הזמן של מיקונוס (יוון) הינו GMT+3
 • שעון ישראל מיקונוס:השעון של מיקונוס זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ומיקונוס (יוון). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ומיקונוס.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל מיקונוס או שעון ישראל יוון (זמן ישראל מיקונוס)

שעה במיקונוס, יוון:

מה השעה במיקונוס? | שעה במיקונוס | שעון מקומי במיקונוס | זמן במיקונוס

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
3:29:11

מידע על העיר מיקונוס ביוון:

מיקונוס (ביוונית: Μύκονος) הוא אי יווני בים האגאי, השייך לארכיפלג האיים הקיקלאדיים, ומהווה, יחד עם דלוס, ריניה ומספר איים לא מיושבים אחרים, יחידה אזורית נפרדת במחוז דרום הים האגאי. מיקונוס שוכן בין האי איקרה במזרח, נקסוס ופארוס בדרום, סירוס במערב, וטינוס בצפון מערב. שטח היחידה הכולל עומד על 105.2 קמ"ר, ושטח האי עצמו עומד על 86 קמ"ר. אכלוסיית היחידה, המרוכזת כמעט כולה[1] באי מיקונוס בלבד, מונה 10,134 נפשות, נכון ל-2011.
העיר הגדולה באי, שהיא גם עיר הבירה של היחידה האזורית, קרויה אף היא "מיקונוס" ולעיתים "חורה", והיא שוכנת בחלקו המערבי של האי. ישנם כ-10 יישובים נוספים באי מלבד הבירה, כאשר היישוב המשמעותי היחיד שלא שוכן לשפת הים הוא אנו-מרה, המרוחק כ-9 קילומטר מהעיר מיקונוס.
מיקונוס מהווה את אחד ממוקדי המשיכה העיקריים לתיירות ביוון. האי ידוע בחיי לילה תוססים ובהיותו יעד ידידותי לקהילת הלהט"ב.[2]
האי דלוס, השייך ליחידה האזורית, וממוקם כשלושה ק"מ צפונית מזרחית לאי מיקונוס, מילא תפקיד חשוב מבחינה מדינית, דתית ותרבותית ביוון העתיקה, בשל כך שנחשב למקום לידתם המיתולוגי של האלים אפולו וארטמיס. דלוס המודרני מהווה מוקד משיכה תיירותי בשל עושרו באוצרות ארכאולוגיים, ובשנת 1990 הוכרז כאתר מורשת עולמית.

מה השעה במיקונוס - מידע:

דף מידע זה אודות מיקונוס ביוון נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה במיקונוס. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן במיקונוס תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים במיקונוס, לפי שעון מיקונוס. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון מיקונוס וזמן מיקונוס או שעון יוון. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון מיקונוס עכשיו וגם את שעון מיקונוס כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון מיקונוס עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה במיקונוס?
 • מה הזמן במיקונוס?
 • מהי השעה המקומית במיקונוס?
 • זמן המקומי במיקונוס
 • מיקונוס - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של מיקונוס?
 • שעה במיקונוס - מהי?
 • זמן מיקונוס - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית במיקונוס וכן זמן נוכחי במיקונוס. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון מיקונוס מדויק. שעון מיקונוס המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק במיקונוס. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.