שעה באוויה, יוון:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באוויה, יוון

מידע בדף זה:

יוון - דגל הלאום:

יוון - דגל אוויה היא עיר ביוון. דגל הלאום של יוון מופיע בצד.

תמונות מאוויה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באוויה:
תמונות מאוויה

מיקומה של אוויה

המיקום הגאוגרפי של העיר אוויה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אוויה:
מיקומה של אוויה36°28′N 25°22′E

השעה באוויה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באוויה לשפות הבאות:

אוויה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אוויה (יוון) הינו GMT+3
 • שעון ישראל אוויה:השעון של אוויה זהה לשעון ישראלזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ואוויה (יוון). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ואוויה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל אוויה או שעון ישראל יוון (זמן ישראל אוויה)

שעה באוויה, יוון:

מה השעה באוויה? | שעה באוויה | שעון מקומי באוויה | זמן באוויה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
21:52:17

מידע על העיר אוויה ביוון:

הכפר אוויה נמצא בסנטוריני. סנטוריני (יוונית: Σαντορίνη) היא קבוצה קטנה ומעגלית של איים יווניים בים האגאי, חלק מארכיפלג האיים הקיקלאדיים. קבוצת סנטוריני מוכרת גם בשמו של האי הגדול ביותר בקבוצה, שרשמית נקרא תירה (Θήρα) אך מקובל לכנות גם אותו בשם סנטוריני. איים נוספים הם תירסיה (Θηρασία), נאה קמני (Νέα Καμένη – "האי השרוף החדש"), פלאה קמני (Παλαιά Καμένη – "האי השרוף הישן"), אספרוניסי (Ασπρόνησι – "האי הלבן") ואיי כריסטיאנה (Χριστιανά) הסמוכים. איי הקבוצה הם שרידיו של הר הגעש סנטוריני שנהרס בהתפרצות אדירה במהלך המאה ה-17 או ה-16 לפנה"ס. ההתפרצות הביאה אסון על התרבות המינואית שהתפתחה במקום ובכרתים. יש המשערים שהתפרצות געשית זו היא המקור לאגדת אטלנטיס. איי סנטוריני מקיפים לגונה מרכזית שעומקה כ-400 מטר, למעשה קלדרה, שנוצרה בעקבות התמוטטות תא המאגמה מתחת להר הגעש, לאחר שתא המאגמה התרוקן בעקבות אותה התפרצות. יופיים של צוקי סנטוריני, המעוטרים בכפרים שבתיהם מסוידים בלבן, והמעוטרים בכיפות כחולות, בצירוף מזג האוויר הקיצי, הפכו את האי סנטוריני לאחד מאתרי התיירות הפופולריים ביותר בים האגאי[1]. אוכלוסיית האיים מנתה 15,500 תושבים בשנת 2011. הם מתפרנסים בעיקר מתיירות.

מה השעה באוויה - מידע:

דף מידע זה אודות אוויה ביוון נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באוויה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באוויה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באוויה, לפי שעון אוויה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אוויה וזמן אוויה או שעון יוון. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אוויה עכשיו וגם את שעון אוויה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אוויה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באוויה?
 • מה הזמן באוויה?
 • מהי השעה המקומית באוויה?
 • זמן המקומי באוויה
 • אוויה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אוויה?
 • שעה באוויה - מהי?
 • זמן אוויה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באוויה וכן זמן נוכחי באוויה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אוויה מדויק. שעון אוויה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באוויה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.