שעה בהונג קונג, הונג קונג:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בהונג קונג, הונג קונג

מידע בדף זה:

הונג קונג - דגל הלאום:

הונג קונג - דגל הונג קונג היא עיר בהונג קונג. דגל הלאום של הונג קונג מופיע בצד.

תמונות מהונג קונג

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בהונג קונג:
תמונות מהונג קונג

השעה בהונג קונג - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בהונג קונג לשפות הבאות:

הונג קונג - איזור זמן:

 • איזור הזמן של הונג קונג (הונג קונג) הינו GMT+8
 • שעון ישראל הונג קונג:השעון של הונג קונג מקדים את שעון ישראל ב-5 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל והונג קונג (הונג קונג). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל והונג קונג.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל הונג קונג או שעון ישראל הונג קונג (זמן ישראל הונג קונג)

שעה בהונג קונג, הונג קונג:

מה השעה בהונג קונג? | שעה בהונג קונג | שעון מקומי בהונג קונג | זמן בהונג קונג

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שישי, 23 בפברואר 2024
5:09:55

מידע על העיר הונג קונג בהונג קונג:

הונג קונג או בשמה המלא הונג קונג, האזור המנהלי המיוחד של הרפובליקה העממית של סין (סינית מסורתית: 中華人民共和國香港特別行政區, ) הוא אחד משני אזורים מנהליים מיוחדים במסגרת הרפובליקה העממית של סין (השני הוא מקאו). פירוש השם הונג קונג הוא "הנמל הריחני".
הונג קונג מורכבת מהאי הונג קונג, קאולון והטריטוריות החדשות. חצי האי קאולון מחובר לטריטוריות החדשות בצפון, המתחברות לשטח סין גופא מעבר לנהר סאם צ'אן. בסך הכל, כולל שטח הונג קונג 236 איים קטנים, שהגדול בהם הוא לנטאו והשני בגודלו והמאוכלס ביותר הוא האי הונג קונג. האי הזעיר אפ ליי צ'או שליד נמל אברדין נחשב לשטח המאוכלס ביותר בעולם.
הונג קונג הייתה מושבה בריטית עד ה-1 ביולי 1997, כאשר הושבה לשלטון סיני. תחת המדיניות של "מדינה אחת, שתי שיטות" נהנית הונג קונג ממידה רבה של אוטונומיה תחת השלטון הסיני, וממשיכה לקיים מערכת משפט, מטבע, מכס והגירה משלה, כמו גם נהיגה בצד השמאלי, כמקובל במושבות בריטיות. רק מערכת ההגנה הצבאית והיחסים הדיפלומטיים נתונים תחת חסות הממשלה המרכזית בבייג'ינג.

מה השעה בהונג קונג - מידע:

דף מידע זה אודות הונג קונג בהונג קונג נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בהונג קונג. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בהונג קונג תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בהונג קונג, לפי שעון הונג קונג. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון הונג קונג וזמן הונג קונג או שעון הונג קונג. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון הונג קונג עכשיו וגם את שעון הונג קונג כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון הונג קונג עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בהונג קונג?
 • מה הזמן בהונג קונג?
 • מהי השעה המקומית בהונג קונג?
 • זמן המקומי בהונג קונג
 • הונג קונג - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של הונג קונג?
 • שעה בהונג קונג - מהי?
 • זמן הונג קונג - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בהונג קונג וכן זמן נוכחי בהונג קונג. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון הונג קונג מדויק. שעון הונג קונג המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בהונג קונג. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.