שעה בטגוסיגלפה, הונדורס:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בטגוסיגלפה, הונדורס

מידע בדף זה:

הונדורס - דגל הלאום:

הונדורס - דגל טגוסיגלפה היא עיר בהונדורס. דגל הלאום של הונדורס מופיע בצד.

תמונות מטגוסיגלפה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בטגוסיגלפה:
תמונות מטגוסיגלפה

מיקומה של טגוסיגלפה

המיקום הגאוגרפי של העיר טגוסיגלפה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של טגוסיגלפה:
מיקומה של טגוסיגלפה14°6′N 87°13′W

השעה בטגוסיגלפה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בטגוסיגלפה לשפות הבאות:

טגוסיגלפה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של טגוסיגלפה (הונדורס) הינו GMT-6
 • שעון ישראל טגוסיגלפה:השעון של טגוסיגלפה מאחר את שעון ישראל ב-9 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל וטגוסיגלפה (הונדורס). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל וטגוסיגלפה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל טגוסיגלפה או שעון ישראל הונדורס (זמן ישראל טגוסיגלפה)

שעה בטגוסיגלפה, הונדורס:

מה השעה בטגוסיגלפה? | שעה בטגוסיגלפה | שעון מקומי בטגוסיגלפה | זמן בטגוסיגלפה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
14:35:54

מידע על העיר טגוסיגלפה בהונדורס:

טגוסיגלפה (בספרדית: Tegucigalpa; רשמית: טגוסיגלפה, עיריית הנפה המרכזית, בספרדית: Tegucigalpa, Municipio del Distrito Central; לעיתים מוזכרת בתור טגוס, בספרדית: Tegus) היא בירת הונדורס והעיר הגדולה ביותר במדינה. בנוסף, טגוסיגלפה היא בירת מחוז פרנסיסקו מורסאן.
בעיר מתגוררים כ-1,250,000 מיליון תושבים (הערכה מ-2006). העיר מחולקת לשניים על ידי נהר צ'ולוטקה (הידוע גם בשם ריו גראנדה), כאשר החלק המזרחי נקרא טגוסיגלפה והמערבי קומאיאגואלה (Comayagüela). שני חלקי העיר שייכים למועצה האזורית המרכזית, מקום מושבם של ממשלת הונדורס והארכיבישוף של טגוסיגלפה. העיר שוכנת בעמק טגוסיגלפה, בגובה של 990 מטרים מעל פני הים.

מה השעה בטגוסיגלפה - מידע:

דף מידע זה אודות טגוסיגלפה בהונדורס נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בטגוסיגלפה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בטגוסיגלפה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בטגוסיגלפה, לפי שעון טגוסיגלפה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון טגוסיגלפה וזמן טגוסיגלפה או שעון הונדורס. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון טגוסיגלפה עכשיו וגם את שעון טגוסיגלפה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון טגוסיגלפה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בטגוסיגלפה?
 • מה הזמן בטגוסיגלפה?
 • מהי השעה המקומית בטגוסיגלפה?
 • זמן המקומי בטגוסיגלפה
 • טגוסיגלפה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של טגוסיגלפה?
 • שעה בטגוסיגלפה - מהי?
 • זמן טגוסיגלפה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בטגוסיגלפה וכן זמן נוכחי בטגוסיגלפה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון טגוסיגלפה מדויק. שעון טגוסיגלפה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בטגוסיגלפה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.