שעה ברייקה, קרואטיה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה ברייקה, קרואטיה

מידע בדף זה:

קרואטיה - דגל הלאום:

קרואטיה - דגל רייקה היא עיר בקרואטיה. דגל הלאום של קרואטיה מופיע בצד.

תמונות מרייקה

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר ברייקה:
תמונות מרייקה

מיקומה של רייקה

המיקום הגאוגרפי של העיר רייקה עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של רייקה:
מיקומה של רייקה45°19′N 14°25′E

השעה ברייקה - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה ברייקה לשפות הבאות:

רייקה - איזור זמן:

 • איזור הזמן של רייקה (קרואטיה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל רייקה:השעון של רייקה מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ורייקה (קרואטיה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ורייקה.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל רייקה או שעון ישראל קרואטיה (זמן ישראל רייקה)

שעה ברייקה, קרואטיה:

מה השעה ברייקה? | שעה ברייקה | שעון מקומי ברייקה | זמן ברייקה

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
3:06:01

מידע על העיר רייקה בקרואטיה:

רייקה (קרואטית Rijeka להאזנה (מידע · עזרה); איטלקית Fiume; סלובנית Reka; בשלוש השפות "נהר" או "נחל"; בעבר נקראה בהונגרית Szentvit ובגרמנית St. Veit am Flaum/Pflaum) היא עיר נמל בקרואטיה. העיר ממוקמת על מורדות האלפים הדינרים, בקצהו הצפוני של מפרץ קוורנר שהינו שלוחה של הים האדריאטי.
בשנת 2011 התגוררו כ-128,000 תושבים בעיר, והיא הייתה השלישית בגודלה במדינה[1]. במרחב העירוני של רייקה התגוררו אותה עת כ-305,000 תושבים.
רייקה היא מרכזו האדמיניסטרטיבי של מחוז פרימוריה-גורה (Primorsko-goranska županija) והנמל שלה הוא הגדול במדינה. בעיר פועלים מספנות, בתי זיקוק לנפט ותעשיות מנועי דיזל, ייצור מנופים וציוד לאוניות, ומפעלי נייר.
לעיר היסטוריה עשירה, ושורשיה בעת העתיקה עת הייתה יישוב קלטי, ליבורני ולאחר מכן רומאי. מאמצע המאה ה-15 ועד לתחילת המאה ה-20 נשלטה רייקה על ידי בית הבסבורג האוסטרי כמעט ברציפות, אך לאחר מלחמת העולם הראשונה קמו בה שתי ישויות עצמאיות שלא האריכו ימים. לאחר מכן הייתה לחלק מאיטליה הפשיסטית ויוגוסלביה, ומשזו התפרקה ב-1991 הייתה רייקה לעיר השלישית בגודלה בקרואטיה, אחרי הבירה זאגרב וספליט.

מה השעה ברייקה - מידע:

דף מידע זה אודות רייקה בקרואטיה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה ברייקה. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן ברייקה תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים ברייקה, לפי שעון רייקה. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון רייקה וזמן רייקה או שעון קרואטיה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון רייקה עכשיו וגם את שעון רייקה כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון רייקה עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה ברייקה?
 • מה הזמן ברייקה?
 • מהי השעה המקומית ברייקה?
 • זמן המקומי ברייקה
 • רייקה - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של רייקה?
 • שעה ברייקה - מהי?
 • זמן רייקה - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית ברייקה וכן זמן נוכחי ברייקה. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון רייקה מדויק. שעון רייקה המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק ברייקה. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.