שעה בבודפשט, הונגריה:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בבודפשט, הונגריה

מידע בדף זה:

הונגריה - דגל הלאום:

הונגריה - דגל בודפשט היא עיר בהונגריה. דגל הלאום של הונגריה מופיע בצד.

תמונות מבודפשט

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בבודפשט:
תמונות מבודפשט

מיקומה של בודפשט

המיקום הגאוגרפי של העיר בודפשט עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של בודפשט:
מיקומה של בודפשט47°28′19″N 19°03′01″E

השעה בבודפשט - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בבודפשט לשפות הבאות:

בודפשט - איזור זמן:

 • איזור הזמן של בודפשט (הונגריה) הינו GMT+2
 • שעון ישראל בודפשט:השעון של בודפשט מאחר את שעון ישראל בשעה אחתזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ובודפשט (הונגריה). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ובודפשט.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל בודפשט או שעון ישראל הונגריה (זמן ישראל בודפשט)

שעה בבודפשט, הונגריה:

מה השעה בבודפשט? | שעה בבודפשט | שעון מקומי בבודפשט | זמן בבודפשט

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 22 בפברואר 2024
22:27:04

מידע על העיר בודפשט בהונגריה:

בודפשט (בהונגרית: Budapest) היא עיר הבירה והמרכז הכלכלי, התעשייתי, התחבורתי והתרבותי של הונגריה. כיום (2008) חיים בה למעלה מ-1,700,000 תושבים, שהם כ-20% מתושבי הונגריה. בשל מאזן הגירה שלילי, הן הגירה אל מחוץ לעיר, והן הגירה אל מחוץ להונגריה, הולכת אוכלוסיית העיר ופוחתת, והיא ירדה משיא של כשני מיליון תושבים באמצע שנות השמונים של המאה העשרים. סקרים דמוגרפיים חוזים כי בשנת 2015 תמנה העיר כ-1,780,000 תושבים. יישוב קדום מצוי במקום מאז המאה התשע עשרה לפני הספירה, אך העיר בודפשט המוכרת לנו כיום נוצרה מאיחוד שלוש ערים - בודה, פשט ואובודה בשנת 1873. העיר היא העיר השישית בגודלה באיחוד האירופי.
נהר הדנובה, הזורם בלב העיר מצפון לדרום, מחלק את מרכז העיר באופן סכימאטי לשני חלקים עיקריים - פשט, שממזרח לנהר, הוא בעיקרו מישורי ובו מרוכז עיקר הפעילות המסחרית, הפיננסית והכלכלית שבעיר, וכולל כשני שלישים משטחה, ובודה, שממערב לנהר, הוא אזור הררי יותר, פחות מסחרי, ובו מונומנטים לאומיים כטירת בודפשט, וכן שכונות יוקרה. לבודפשט עשרים ושלושה רבעים, המצוינים בספרות רומיות.

מה השעה בבודפשט - מידע:

דף מידע זה אודות בודפשט בהונגריה נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בבודפשט. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בבודפשט תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בבודפשט, לפי שעון בודפשט. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון בודפשט וזמן בודפשט או שעון הונגריה. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון בודפשט עכשיו וגם את שעון בודפשט כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון בודפשט עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בבודפשט?
 • מה הזמן בבודפשט?
 • מהי השעה המקומית בבודפשט?
 • זמן המקומי בבודפשט
 • בודפשט - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של בודפשט?
 • שעה בבודפשט - מהי?
 • זמן בודפשט - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בבודפשט וכן זמן נוכחי בבודפשט. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון בודפשט מדויק. שעון בודפשט המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בבודפשט. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.