שעה בדבלין, אירלנד:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בדבלין, אירלנד

מידע בדף זה:

אירלנד - דגל הלאום:

אירלנד - דגל דבלין היא עיר באירלנד. דגל הלאום של אירלנד מופיע בצד.

תמונות מדבלין

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בדבלין:
תמונות מדבלין

מיקומה של דבלין

המיקום הגאוגרפי של העיר דבלין עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של דבלין:
מיקומה של דבלין53°20′52″N 6°15′35″W

השעה בדבלין - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בדבלין לשפות הבאות:

דבלין - איזור זמן:

 • איזור הזמן של דבלין (אירלנד) הינו GMT+1
 • שעון ישראל דבלין:השעון של דבלין מאחר את שעון ישראל ב-2 שעותזהו בעצם הפרש הזמן בין ישראל ודבלין (אירלנד). במילים אחרות זהו הבדל השעות בין ישראל ודבלין.הבדל שעות זה גם הבדל זמנים כמו שהפרש זמן זה גם הפרש שעות.ניתן גם לומר כי זהו שעון ישראל דבלין או שעון ישראל אירלנד (זמן ישראל דבלין)

שעה בדבלין, אירלנד:

מה השעה בדבלין? | שעה בדבלין | שעון מקומי בדבלין | זמן בדבלין

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
1:16:54

מידע על העיר דבלין באירלנד:

דבלין (באנגלית: Dublin; באירית: Baile Átha Cliath) היא בירת אירלנד והעיר הגדולה ביותר במדינה. העיר שוכנת במרכז החוף המזרחי של אירלנד, בשפך נהר הליפי, במחוז דבלין. מקור השם דבלין במילים הגאליות "דב-לין" שפירושן "בריכה שחורה". כיום מכונה העיר באירית "באלי אהה קלי", קרי, "העיר ביובלו של נהר המשוכה" (השם מתייחס כנראה להתיישבות הקדומה על גדות הבריכה השחורה), ובקיצור "אהה קלי".
ההתייחסות הקדומה ביותר לדבלין היא בכתביו של תלמי (בשנת 140 לספירה לערך) אשר התייחס אל העיר כ"אבלנה".
אוכלוסייתה של דבלין מונה 495,000 נפש (על פי מפקד הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה של אירלנד בשנת 2002) בגבולותיה הרשמיים של העיר, אך רבים נוספים גרים בערי לוויין ופרברים שלא נכללו במפקד זה. למחוז דבלין אוכלוסייה של מיליון ומאה אלף נפש (על פי אותו הסקר). על אף שאין הסכמה באשר לגבולותיה של "דבלין רבתי" ניתן לומר שהם כוללים את כל העיר, המחוז, וחלקים מהמחוזות הסמוכים ויקלאו, קילדייר, ומית'.

מה השעה בדבלין - מידע:

דף מידע זה אודות דבלין באירלנד נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בדבלין. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בדבלין תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בדבלין, לפי שעון דבלין. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון דבלין וזמן דבלין או שעון אירלנד. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון דבלין עכשיו וגם את שעון דבלין כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון דבלין עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בדבלין?
 • מה הזמן בדבלין?
 • מהי השעה המקומית בדבלין?
 • זמן המקומי בדבלין
 • דבלין - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של דבלין?
 • שעה בדבלין - מהי?
 • זמן דבלין - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בדבלין וכן זמן נוכחי בדבלין. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון דבלין מדויק. שעון דבלין המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בדבלין. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.