שעה באילת, ישראל:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה באילת, ישראל

מידע בדף זה:

ישראל - דגל הלאום:

ישראל - דגל אילת היא עיר בישראל. דגל הלאום של ישראל מופיע בצד.

תמונות מאילת

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר באילת:
תמונות מאילת

מיקומה של אילת

המיקום הגאוגרפי של העיר אילת עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של אילת:
מיקומה של אילת29°33′N 34°57′E

השעה באילת - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה באילת לשפות הבאות:

אילת - איזור זמן:

 • איזור הזמן של אילת (ישראל) הינו GMT+3

שעה באילת, ישראל:

מה השעה באילת? | שעה באילת | שעון מקומי באילת | זמן באילת

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 16 ביוני 2024
9:58:59

מידע על העיר אילת בישראל:

אֵילַת היא העיר הדרומית ביותר במדינת ישראל והיחידה בה לחופי הים האדום, והיא משמשת כעיר נמל ותיירות מרכזית. העיר שוכנת בדרום הערבה, שייכת למחוז הדרום, ומתגוררים בה כ-65,000 תושבים.
בתקופת המנדט שכנו במקום יישוב בדואי קטן בשם אום א-רשראשערבית: أم الرشراش) ונקודת משטרה בריטית. בימי קדם שכנה בסמוך למקומה של אילת העיר עציון גבר, הנזכרת רבות בתנ"ך. ב-1949 נכבש המקום במסגרת מלחמת העצמאות, ושימש בעיקר כמחנה צבאי. אילת נוסדה כיישוב אזרחי בשנת 1952, והוכרזה כעיר בשנת 1959.
העיר נקראת על שם העיר המקראית אֵילַת (גם: אֵילוֹת), הנזכרת מספר פעמים בתנ"ך, לצד עציון גבר, בתקופות ממלכת ישראל המאוחדת וממלכת יהודה כעיר נמל יהודית על שפת ים סוף - "תחנת הצי המסחרי של העם העברי".[2] בדיון בוועדה הגאוגרפית (שקדמה לוועדת השמות הממשלתית) על שמה של העיר, הייתה התלבטות אם לקרוא לעיר "אילת החדשה" או "עציון גבר". אף על פי שהיה ברור כי אין מדובר באילת המקראית, בכל זאת הוחלט לקרוא לעיר בשם "אילת", מאחר שהשם כבר נטמע בציבור.[3][4]
מדרום לאילת נמצאת העיירה טאבה, שבשליטת מצרים, וממזרח לה נמצאת העיר עקבה, שבשליטת ירדן. שטח השיפוט של אילת הוא 84,789 דונם, והיא העיר הרביעית בגודל שטח שיפוטה בישראל. משנת 1985 מוגדר אזור אילת כ"אזור סחר חופשי", הפטור ממע"מ (פרט למוצרים בודדים) וממיסים נוספים.
החיבור בין העיר אילת לשאר חלקי ישראל מתקיים באמצעות כביש 90, לאורך הערבה, וכן באמצעות כביש 40, העובר באזורי המישר, מכתש רמון והר הנגב. ניתן להגיע ממרכז הארץ לנמל התעופה של אילת גם בטיסה האורכת בממוצע כ-35 דקות.

מה השעה באילת - מידע:

דף מידע זה אודות אילת בישראל נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה באילת. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן באילת תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים באילת, לפי שעון אילת. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון אילת וזמן אילת או שעון ישראל. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון אילת עכשיו וגם את שעון אילת כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון אילת עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה באילת?
 • מה הזמן באילת?
 • מהי השעה המקומית באילת?
 • זמן המקומי באילת
 • אילת - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של אילת?
 • שעה באילת - מהי?
 • זמן אילת - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית באילת וכן זמן נוכחי באילת. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון אילת מדויק. שעון אילת המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק באילת. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.