שעה בירושלים, ישראל:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בירושלים, ישראל

מידע בדף זה:

ישראל - דגל הלאום:

ישראל - דגל ירושלים היא עיר בישראל. דגל הלאום של ישראל מופיע בצד.

תמונות מירושלים

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בירושלים:
תמונות מירושלים

מיקומה של ירושלים

המיקום הגאוגרפי של העיר ירושלים עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ירושלים:
מיקומה של ירושלים31°47′N 35°13′E

השעה בירושלים - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בירושלים לשפות הבאות:

ירושלים - איזור זמן:

שעה בירושלים, ישראל:

מה השעה בירושלים? | שעה בירושלים | שעון מקומי בירושלים | זמן בירושלים

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום חמישי, 30 במאי 2024
2:58:57

מידע על העיר ירושלים בישראל:

יְרוּשָׁלַיִם[2]ערבית: الْقُدْس (מידע · עזרה)[3], או أُورُشَلِيم[4]) היא עיר הבירה של מדינת ישראל והעיר הגדולה ביותר בה. נכון לשנת 2016, שכנו בה כ-882 אלף תושבים[5]. בירושלים שוכנים מוסדות הממשל של ישראל: הכנסת, בית המשפט העליון, משכן הנשיא, בית ראש הממשלה ורוב משרדי הממשלה. ירושלים שוכנת בהרי יהודה, על קו פרשת המים הארצי של ארץ ישראל, בין הים התיכון וים המלח, ברום של 570[6] עד 857[7] מטרים מעל פני הים.
העיר מקודשת ליהדות, לנצרות ולאסלאם הסוני. היא הייתה מרכז חיי העם היהודי בימי קדם, ומושא כמיהתו וכיסופיו בעת שהייתו בגלות. משום חשיבותה הדתית עבור שלוש הדתות, היוותה העיר לאורך עידן ועידנים מוקד של מלחמות וסכסוכים, הנמשכים עד עצם היום הזה. מאז סוף המאה ה-19, התפתחו סביב העיר העתיקה שכונות העיר החדשה, אשר משכנות בקרבן, נכון למאה ה-21, את רובם המוחלט של תושביה.
בשנת 1981, הוכרזה העיר העתיקה של ירושלים אתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק"ו, והיא נמצאת ברשימת האתרים הנמצאים בסיכון[דרושה הבהרה].

מה השעה בירושלים - מידע:

דף מידע זה אודות ירושלים בישראל נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בירושלים. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בירושלים תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בירושלים, לפי שעון ירושלים. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ירושלים וזמן ירושלים או שעון ישראל. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ירושלים עכשיו וגם את שעון ירושלים כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ירושלים עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בירושלים?
 • מה הזמן בירושלים?
 • מהי השעה המקומית בירושלים?
 • זמן המקומי בירושלים
 • ירושלים - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ירושלים?
 • שעה בירושלים - מהי?
 • זמן ירושלים - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בירושלים וכן זמן נוכחי בירושלים. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ירושלים מדויק. שעון ירושלים המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בירושלים. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.