שעה בתל אביב - יפו, ישראל:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בתל אביב - יפו, ישראל

מידע בדף זה:

ישראל - דגל הלאום:

ישראל - דגל תל אביב - יפו היא עיר בישראל. דגל הלאום של ישראל מופיע בצד.

תמונות מתל אביב - יפו

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בתל אביב - יפו:
תמונות מתל אביב - יפו

מיקומה של תל אביב - יפו

המיקום הגאוגרפי של העיר תל אביב - יפו עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של תל אביב - יפו:
מיקומה של תל אביב - יפו32°4′N 34°47′E

השעה בתל אביב - יפו - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בתל אביב - יפו לשפות הבאות:

תל אביב - יפו - איזור זמן:

שעה בתל אביב - יפו, ישראל:

מה השעה בתל אביב - יפו? | שעה בתל אביב - יפו | שעון מקומי בתל אביב - יפו | זמן בתל אביב - יפו

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום ראשון, 16 ביוני 2024
9:06:09

מידע על העיר תל אביב - יפו בישראל:

תל אביב-יפו (בקיצור: תל אביב; בערבית: تَلْ أَبِيبْ-يَافَا‎) היא עיר במחוז תל אביב בישראל, במישור החוף הדרומי, המרכזית מבין ערי גוש דן והשנייה בגודל אוכלוסייתה בישראל. תל אביב היא העיר היהודית הראשונה שהקימה התנועה הציונית מחוץ ליישוב הישן, ולפיכך זכתה לכינוי "העיר העברית הראשונה". היא מטרופולין המהווה את מרכז הכלכלה, התרבות, התקשורת והמסחר של ישראל. שוכנים בה מרכזי המערכת הבנקאית של ישראל, הבורסה לניירות ערך, שגרירויות ונציגויות בינלאומיות, מערכות העיתונים הגדולים בישראל, התיאטרון הלאומי, התזמורת הפילהרמונית ומרכזי תרבות ארציים נוספים. העיר הלבנה בתל אביב הוכרה בשנת 2003 כאתר מורשת עולמית. בעיר חיים (נכון לשנת 2009) כ-393,000 תושבים, ובולטת בה תופעת היוממות הגדולה בישראל – כמחצית מהעובדים בתל אביב גרים מחוצה לה. לפי הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, בשנת 2008 התגוררו במחוז תל אביב 1,224,900 איש, ואוכלוסיית המטרופולין מנתה בשנת 2007 3,154,100 נפש. תל אביב-יפו שוכנת לחוף הים התיכון על אדמת כורכר. בשטחה זורמים נחל הירקון ונחל איילון. היא גובלת ממערב בים התיכון; מדרום בערים בת ים וחולון; ממזרח בערים רמת גן, גבעתיים, בני ברק ופתח תקווה; ומצפון בערים רמת השרון והרצליה. עיר הנמל העתיקה יפו הייתה ראשיתה של העיר תל אביב-יפו. יפו נחשבת לאחת מערי הנמל העתיקות בעולם; היא נזכרת רבות בתנ"ך ובמקורות קדומים אחרים, ובמשך דורות שימשה שער כניסה ימי לארץ ישראל. לבד מיפו, התקיימו לאורך ההיסטוריה מספר ניכר של יישובים בשטחה של תל אביב. בשלהי המאה ה-19 החלו להתגורר בה תושבים יהודים, ואלה הקימו שכונות חדשות מחוץ ליפו הערבית, כמו שכונת מונטיפיורי במזרח ושכונות נווה צדק וכרם התימנים מצפון ליפו. תל אביב נוסדה רשמית בשנת 1909 כשכונת "אחוזת בית", כשם האגודה שייסדה אותה. המטרה המוצהרת הייתה להקים עיר עברית לצד יפו הערבית, שתכלול את השכונות היהודיות החדשות. שנה מאוחר יותר, ב-1910, נקראה העיר החדשה "תל אביב", ובתוך כארבעה עשורים צמחה לכרך שהיה גדול פי כמה מיפו. ב-1949, לאחר הקמת מדינת ישראל, אוחדו מוניציפלית שתי הערים ונוצרה עיריית תל אביב-יפו המנהלת את העיר המאוחדת, אף שבמובנים מסוימים עדיין נהוג להתייחס ליפו ולתל אביב כאל שתי ישויות אורבניות נפרדות. בשנת 2009 חגגה העיר מאה שנים להיווסדה.

שעון ישראל:

דף זה מציג מידע על שעון ישראל עכשיו. כאשר אומר "שעון ישראל עכשיו" מתכוונים לזמן עכשיו (הזמן הנוכחי) בישראל. מאחר והמילה זמן היא מלילה נרדפת למילה שעון, ניתן לומר בקלות כי שעון ישראל עכשיו זה זהה לחלוטין ל-"זמן ישראל עכשיו". למרות שהדף הנוכחי מציג את השעה המדויקת בתל אביב בישראל, הדף יכול גם לשמש את הגולשים אשר מעוניינים לברר את מה השעה בירושלים. זאת, מאחר וירושלים נמצאת בישראל. לכן, הדף הנוכחי מציג שעון ירושלים אך לא רק זאת. הדף הזה מציג גם את זמן ירושלים ועונה על שאלות כמו מה השעה בירושלים? נשוב לדבר על שעון ישראל. כפי שכבר נאמר, הדף הנוכחי מציג שעה מדויקת וגם שעה עדכנית. השעה הנוכחית זה גם הזמן הנוכחי וגם שעה נוכחית. בכל מקרה, השעון ישראל בדף זה הוא גם שעון ישראל מדויק אך גם שעון ישראל רשמי. למותר לציין כי הדף הזה הוא און ליין ולכן מציג את שעון ישראל און ליין. המונח "און ליין" מגיע מאנגלית (On Line) ומשמעותו מחובר לרשת האינטרנט. לכן, כאשר אומר שעון ישראל און ליין מתכוונים ככל הנראה לדף הנמצא באינטרנט ומציג את שעון ישראל און ליין (באינטרנט). והם "מה השעה בישראל". בישראל נהוג איזור זמן אחיד בכל המדינה. לכן, בכל ישראל GMT אחיד: בקיץ איזור הזמן של ישראל הוא GMT+3 ואילו בחורף שעון ישראל הוא GMT+2. בעמוד זה ניתן למצוא מידע על ישראל GMT על מנת לבדוק איזה שעון מונהג כעת בישראל (שעון חורף או שעון קיץ). גולשים רבים המגיעים לדף זה מעוניינים למצוא את שעון ישראל - ניו יורק. זהו בעצם הפרש השעות בין ישראל לבין שעון ניו יורק בארצות הברית (ארה"ב). טיפ: במידה וברצונך למצוא את הפרש השעות בין שעון ישראל לבין שעון של ערים שונות בעולם, על שעליך לעשות הוא לבצע חיפוש (למעלה) לפי שם העיר אותה הינכם מחפשים. בצורה כזאת תוכלו למצוא מידע נוסף אודות שעון עולמי וכן שעון בערי העולם. הנושא האחרון שעלינו לכסות כדי למצות את נושא שעון ישראל, הוא לענות על השאלה של "מה השעה". כאשר גולשים מחפשים את המונח הזה (מה השעה או מה השעה?), הם מעוניינים למצוא את השעה הנוכחית או השעה המקומית במקום בו הם נמצאים. מאחר ודף זה כתוב בעברית, הגיוני לחשוב שגולשים המחפשים את המונח "מה השעה" ומגיעים לעמוד זה, מעוניינים לדעת מה השעה בישראל (כי הם כתבו בעברית ומה השעה זה בעצם מה השעה בישראל). אך לא נוכל לעזוב את מה השעה מבלי לשאול את עצמנו בעצם, מה היא שעה? זו היא כבר שאלה פילוסופית. מה זה באמת מה השעה? איך אפשר להגדיר מה השעה? האם להציג את השעה הנוכחית בישראל יהיה מספיק על מנת להסביר למישהו מה השעה? מעבר מהיר לחלק על שעון ישראל.

מה הבדל בין השעה בתל אביב והשעה בירושלים ומה השעה בישראל?

ירושלים, בירת ישראל, משתפת את השעון שלה עם ת"א. לכן, אם תרצו לדעת מה השעה בארץ, תוכלו לצפות גם בשעון תל אביב, וגם בשעון ירושלים שכן, אמור, השעון בין רושלים לתל אביב זהה ומייצג בשני המקרים את השעה בישראל. בניגוד לארצות אחרות בעולם, ישראל היא מדינה קטנה, ולכן השעון בכל ערי ישראל זהה ואין צורך לבדוק איזורי זמנים שונים. זה מאוד נוח ואין צורך לתאם שעונים בין שני אנשים שרוצים לקבוע שעה לפגישה, כאשר אחד מהם גר במקום אחד בישראל, והשני גר במקום אחר - עבור שניהם השעון הוא שעון ישראל וכך קל לתאם באיזו שעה נפגשים.

מה השעה בתל אביב - יפו - מידע:

דף מידע זה אודות תל אביב - יפו בישראל נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בתל אביב - יפו. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בתל אביב - יפו תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בתל אביב - יפו, לפי שעון תל אביב - יפו. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון תל אביב - יפו וזמן תל אביב - יפו או שעון ישראל. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון תל אביב - יפו עכשיו וגם את שעון תל אביב - יפו כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון תל אביב - יפו עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בתל אביב - יפו?
 • מה הזמן בתל אביב - יפו?
 • מהי השעה המקומית בתל אביב - יפו?
 • זמן המקומי בתל אביב - יפו
 • תל אביב - יפו - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של תל אביב - יפו?
 • שעה בתל אביב - יפו - מהי?
 • זמן תל אביב - יפו - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בתל אביב - יפו וכן זמן נוכחי בתל אביב - יפו. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון תל אביב - יפו מדויק. שעון תל אביב - יפו המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בתל אביב - יפו. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.