שעה בישראל, ישראל:

 1. שעון עולמי
 2. רשימת ערים
 3. שעה בישראל, ישראל

מידע בדף זה:

ישראל - דגל הלאום:

ישראל - דגל ישראל היא עיר בישראל. דגל הלאום של ישראל מופיע בצד.

תמונות מישראל

להלן מספר תמונות של המקומות הפופולרים, החשובים, המרכזים והמפורסמים ביותר בישראל:
תמונות מישראל

מיקומה של ישראל

המיקום הגאוגרפי של העיר ישראל עוזר לאתר אותה באמצעות מכשירי ניווט שונים (כגון GPS) תוך שימוש בקואורדינטות (נקודות ציון - נ"צ) של קו הרוחב וקו אורך. להלן נקוצות הציון של ישראל:
מיקומה של ישראל31°47′N 35°13′E

השעה בישראל - תרגום לשפות שונות:

אנו מציעים תרגומים של דף מידע זה אודות השעה בישראל לשפות הבאות:

ישראל - איזור זמן:

 • איזור הזמן של ישראל (ישראל) הינו GMT+3

שעה בישראל, ישראל:

מה השעה בישראל? | שעה בישראל | שעון מקומי בישראל | זמן בישראל

⌚ לחצו לבדיקת סנכרון השעון
יום שני, 26 בפברואר 2024
4:04:42

מידע על העיר ישראל בישראל:

מְדִינַת יִשְׂרָאֵל (בערבית: دَوْلَة إسرائيل, דוּלת אִסְרַאאִיל) היא מדינה במזרח התיכון, השוכנת על החוף הדרום-מזרחי של הים התיכון. מדינת ישראל הוקמה בשטחי ארץ ישראל, ביתו הלאומי וארץ מולדתו של העם היהודי. המדינה, שהכריזה על עצמאותה בה' באייר תש"ח, 14 במאי 1948, היא בעלת משטר של דמוקרטיה פרלמנטרית.
שטחה של המדינה הוא 22,072 קמ"ר (כולל מזרח ירושלים ורמת הגולן), ואוכלוסייתה, נכון לסוף מאי 2018, מונה על-פי נתוני הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה 8,861,800 תושבים.[9] מבחינה דמוגרפית, רוב הישראלים הם יהודים, אך יש בה מיעוט ערבי גדול (כ-21%, מרביתו מוסלמי) וקבוצות מיעוט אחרות. ישראל גובלת בים התיכון ובמצרים במערב, בים האדום בדרום, בירדן במזרח, בסוריה בצפון-מזרח ובלבנון בצפון. בין ישראל ומצרים, לחוף הים התיכון, נמצאת רצועת עזה, הנמצאת בשליטת חמאס. באזור ההר המרכזי שבין ישראל לירדן נמצאים הרי יהודה ושומרון.
ב-1917, במהלך מלחמת העולם הראשונה, כבשה האימפריה הבריטית מידי העות'מאנים את ארץ ישראל, והחילה בה את המנדט הבריטי.מאבקים ממושכים בין האוכלוסיות היהודיות והערביות בארץ ישראל הביאו את בריטניה למסור את שאלת המנדט בארץ לאו"ם, שבכ"ט בנובמבר 1947 המליץ לחלק את ארץ ישראל לשתי מדינות, יהודית וערבית. בעוד שהתוכנית התקבלה על ידי הסוכנות היהודית, היא נדחתה על ידי ההנהגה הערבית שהחלה לתקוף את היישוב, עימות שהתפתח למלחמת העצמאות. קרוב לחצי שנה לאחר מכן, ב-14 במאי 1948, ה' באייר התש"ח, הוכרזה הקמתה של מדינת ישראל. יום לאחר מכן, פלשו צבאות ערב למדינת ישראל. בתום המלחמה, שלטה ישראל במרבית שטח המנדט לשעבר, מעבר למה שהוקצה למדינה היהודית בתוכנית החלוקה. יהודה ושומרון ורצועת עזה נכבשו על ידי ירדן ומצרים, בהתאמה. ב-1967, במלחמת ששת הימים, כבשה ישראל מירדן את יהודה ושומרון, ממצרים את רצועת עזה ואת חצי האי סיני, ומסוריה את רמת הגולן. מלבד סיני, שהחזירה ישראל למצרים במסגרת הסכם השלום ביניהן, ורצועת עזה, ממנה נסוגה באופן חד-צדדי ב-2005, המשיכה ישראל לשלוט בשאר השטחים האמורים. חוקי המדינה הוחלו על מזרח ירושלים ורמת הגולן. בעקבות הסכמי אוסלו, ניתנה בכ-40% משטחי יהודה ושומרון אוטונומיה חלקית לרשות הפלסטינית. המחלוקת על מעמדו הסופי של שטח זה טרם הוכרעה, ומהווה את אחד מנושאי הליבה של הסכסוך הישראלי-פלסטיני.
בחוקי היסוד שלה מוגדרת ישראל כ"מדינה יהודית ודמוקרטית". ישראל היא דמוקרטיה ייצוגית, עם מערכת פרלמנטרית, ייצוג בשיטה היחסית וזכות בחירה אוניברסלית. ראש הממשלה הוא ראש הרשות המבצעת והכנסת היא הרשות המחוקקת. ישראל היא מדינה מפותחת וחברה בארגון לשיתוף פעולה ולפיתוח כלכלי (OECD). כלכלת המדינה דורגה ב-2016 במקום ה-34 בעולם, על פי תוצר מקומי גולמי נומינלי. לישראל כוח עבודה מיומן, והיא אחת המדינות המשכילות בעולם, על פי אחוז אזרחיה המחזיקים בתואר שלישי. רמת החיים בישראל היא הגבוהה ביותר במזרח התיכון, ותוחלת החיים בה היא אחת הגבוהות בעולם.
בירת ישראל והעיר הגדולה בה היא ירושלים. למדינות רבות יש הסתייגויות לגבי מעמדה של ירושלים כבירת ישראל, על כן רוב השגרירויות הזרות בישראל ממוקמות בגוש דן ובפרט בתל אביב, המרכז הכלכלי והטכנולוגי של ישראל. שגרירות ארצות הברית בישראל עברה ב-14 במאי 2018 לירושלים בעקבות נאום ירושלים, ובעקבותיה כמה שגרירויות נוספות.

מה השעה בישראל - מידע:

דף מידע זה אודות ישראל בישראל נועד על מנת לספק מידע לקהל הגולשים דוברי העברית אודות השעה בישראל. בכפר הגלובלי של ימינו, ישנה חשיבות רבה לתיאום של איזורי זמן והפרשי שעות בין הערים השונות בעולם לטובת הצלחה בקשרים העסקיים. לכן, באמצעות בדיקת הזמן בישראל תוכלו לתקשר בהצלחה רבה יותר עם תושבים בישראל, לפי שעון ישראל. זאת ועוד, מטרת דף זה היא לענות על שאלות שונות בקשר לשעון ישראל וזמן ישראל או שעון ישראל. חשוב להזכיר גם כי בדף זה ניתן למצא בנוסף להכל גם את שעון ישראל עכשיו וגם את שעון ישראל כעת. מאחר והמילה "עכשיו" והמילה "כעת" הן בעלות משמעות זהה, ניתן לומר ששעון ישראל עכשיו זה אותו הדבר לחלוטין כמו עם השימוש במילה "כעת". לפיכך גם אם עכשיו וגם אם כעת, בכל מקרה ניתן למצא את המידע על עכשיו וגם על כעת בעמוד הזה. מספר דוגמאות:

 • מה השעה בישראל?
 • מה הזמן בישראל?
 • מהי השעה המקומית בישראל?
 • זמן המקומי בישראל
 • ישראל - שעון מקומי
 • מהו איזור זמן של ישראל?
 • שעה בישראל - מהי?
 • זמן ישראל - מהו?
בנוסף, חשוב לציין כי דף זה מציג מידע עדכני אודות שעה נוכחית בישראל וכן זמן נוכחי בישראל. אנו שומרים על השעונים שלנו מדויקים לחלוטין ומעדכנים אותם מהשרתים המרכזים כל מנת להבטיח שעון מדויק בכל רגע נתון, גם אם במחשב שלך הזמן המוצג איננו מדוייק - אצלנו הזמן יהיה מדויין. זאת אומרת, שבאתר הזה ניתן למצא שעון ישראל מדויק. שעון ישראל המדויק שבעמוד הזה מסונכרן עם השעונים המרכזים בעולם ומציג זמן מדויק בישראל. זאת כאמור על ידי ביצוע עדכון תדיר מול שעונים מדויקים בעולם.